vs. Athletic Club
skončil sa
ČLÁNOK
článok

Hľadáme nových členov tímu!

21:01, 24. 11. 2013, Lukas FORCABARCA

Stoja pred nami nové výzvy! ForcaBarca.sk v rámci rozširovania súčasného portfólia služieb hľadá nových členov tímu! Portál spustený v júni 2010 sa okrem iného zaoberá poskytovaním najčerstvejších informácií o futbalovom klube FC Barcelona.

Za ten krátky čas pôsobenia na trhu sa vyprofiloval na druhý najväčší portál o FCB v Česku a na Slovensku. Aby však nové vízie uzreli svetlo sveta, potrebujeme možno práve Teba!

Sme síce portál so slovenskou doménou, ale našim cieľom je zaujať rovnako slovenských ako aj českých fanúšikov. Uvedomujeme si však, že pre mnoho českých fanúšikov je bariérou slovenský jazyk a práve preto máme záujem písať aj v českom jazyku. V rámci stále trvajúcej expanzie na český trh sme sa preto rozhodli prijať okrem jedného slovenského redaktora aj jedného českého redaktora, ktorí by boli na dobrovoľníckej báze ochotní spoluvytvárať obsah na portáli ForcaBarca.sk.

Vyžadujeme:

- Prehľad o dianí okolo FC Barcelona
- Vyjadrovacie schopnosti na zodpovedajúcej úrovni
- Bezchybnú gramatiku
- Cudzí jazyk (prioritou je Španielsky alebo Anglický)
- Zmysel pre zodpovednosť
- Chuť písať
- Predchádzajúce skúsenosti sú pre uchádzača výhodou
- Minimálny vek 16 rokov

Ponúkame:

- Prácu v dobrom a priateľskom kolektíve
- Zlepšenie sa v cudzom jazyku
- Nadobudnutie skúseností v oblasti žurnalistiky
- Zviditeľnenie sa pred fanúšikmi FC Barcelona

Vzhľadom na rozmach mobilných technológií a mobilného internetu chce byť ForcaBarca.sk s vami v neustálom spojení. Práve z dôvodu, aby ste o svojom klube FC Barcelona vedeli všetko, kedy si len spomeniete, hľadáme programátorov, ktorých prioritnou náplňou bude vytvorenie mobilnej verzie portálu ForcaBarca.sk.

Ak si to práve ty, neváhaj a kontaktuj nás na admin@forcabarca.sk

zdroj: forcabarca.sk

© 2010, Autorské práva ForcaBarca.sk. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu je výslovne zakázané.
Diskusia
22:00 24.11.2013 ∙ RUTI6
- 16 +

Ja by som mohol byť, mám 17 rokov, už 9 rokov som fanúšik Barcelony. Určite spĺňam požiadavky. Viac vám napíšem na E-mail......

22:28 24.11.2013 ∙ RUTI6
- 10 +

V E-maile som zabudol napísať že sa volám RUTI 6, čiže ten ktorý vám poslal správu s menom FNBJDW ‌ alebo s E-mailom ruti10@centrum.sk som ja :)

23:43 24.11.2013 ∙ Killa
- 14 +

bariérou slovenský jazyk...
tak potom by toto info malo byt napisane aj cesky.... :)

08:54 25.11.2013 ∙ monicqa
- 7 +

A ktory portal je najvacsi?

09:59 25.11.2013 ∙ Jose
- 12 +

fcbarcelona.cz předpokládám

16:11 28.11.2013 ∙ FC-Barcelona
- 6 +

Nedávajte jej mínuska veď sa iba spýtala aj keď otázka bola trochu ...

22:54 27.10.2014 ∙ GabrielSVK
- -11 +

Vyskusal by som to aj takto Bravo͵ Douglas͵ Bartra͵ Mathieu͵ Alba͵ Rakitic͵ Mascherano͵ Rafinha͵ Neymar͵ Messi͵ Suarez.

18:02 25.4.2015 ∙ koogi
- 0 +

Dnes si dovolím zopár myšlienok a budem rád, ak zareagujete, nakoľko som po prehýrenej noci, takže môžem mať trošku skreslené myšlienky :) V prvom rade musím povedať, že som si dnešný zápas nesmierne vychutnal a mužstvo zahralo naozaj dobre. Chcel by som vyzdvihnúť 3 hráčov, a to konkrétne dona Andrésa, mám silný pocit, že sa mu vracia forma, čo v tomto bode sezóny môže byť kľúčový faktor. Ďalej sa mi veľmi páčila hra Daniho, dnes som si ho trošku viac všímal a zahral ako pán. A MOTM pre mňa dnes jednoznačne Neymar, dnes hral tak, ako ho vidím hrať za reprezentáciu. Ďalšia vec, ktorú som si dnes všimol a veľmi ma potešila bolo to, že naši hráči dnes vôbec nefilmovali a snažili sa ustáť všetky súboje. To je pre mňa najväčšie pozitívum dnešného zápasu. A musím sa priznať, najprv som nechápal striedanie Rafinhu za Mathieuho, až po čase som si uvedomil, že my vlastne hráme o jedného menej, pretože to na našej hre nebolo vôbec vidieť :) Jasné, ku koncu sme už trošku nevládali a súper mal pár momentov.

18:02 25.4.2015 ∙ koogi
- 0 +

A neskutočne sa mi páčilo, ako publikum vytlieskalo Iniestu, až mi slza skočila do oka :) Len nechápem, prečo tak pískali na Xaviho. Ku karte sa veľmi vyjadrovať nebudem, podľa mňa to bola od rozhodcu hlúposť, čo si asi aj uvedomil a neskôr nám sem tam pripískol. Každopádne je to jedno, dôležitý zápas vyšiel na jednotku s hviezdičkou, ešte 5 ostáva, ale vidím túto sezónu veľmi pozitívne a poďme si po TREBLE. Visca...

19:47 31.12.2017 ∙ Mat11
- 0 +

čaute byvam v Barce a stale som na futbalovych zapasoch Barcy či je to vonku alebo doma chcel by som sa stat redaktorom sme celkom bohaty tak budem mat DATA a budem moct publikovat a este som zabudol stale chodim na ich treningy nie trenovat ale sledovat tak by som vas o všetkom informoval

Ak chceš pridať komentár musíš sa registrovať
Alebo môžeš použiť Facebook login