Na Camp Nou sa dnes proti domácim postaví hosťujúci celok zo Seville, ktorý sa aktuálne nachádza na poslednom, zostupovom mieste. Domáci bez Valdésa, Piquého či Neymara sú jasným favoritom. V 14. minúte kolotoč zadarmo pre hostí, Alexis po vyškolení obrany Betisu v pokutovom území padá, penaltu premieňa Leo Messi.

15‘ Messi 1-0

Druhý polčas zápasu Barcelona - Betis je už taký klasický barcelonský. Domáci prestali hrať, no i napriek tomu to bolo v 67. minúte 2 - 0. Hostia si strelili vlastný gól, do svojej brány poslal loptu Jordi Figuieras. Už o minútu neskôr však zaváhala aj obrana Blaugranas, vďaka čomu dokázal Rubén Castro znížiť stav na 2 - 1. Ani naďalej žiadna sláva. Zápas rozhodol až v 86. minúte Messi - znova z penalty... teda takmer. Po ruke jedného z hráčov Betisu Messiho Adán ešte vychytal, no na dorážku bol už i on krátky, aj napriek tomu, že sa dokázal dotknúť aj opakovaného Leovho pokusu.

67‘ (vlastný gól) Figuieras 2-0

68‘ Rubén Castro 2-1