V priateľskom zápase Brazílie s Tureckom sa opäť blysol Neymar. Pri výhre 4-0 nad Tureckom strelil 2 góly a na ďalší prihral.

Skóre zápasu otvoril Neymar po prihrávke od Fernandinha a nedal Volkmanovi šancu. Písala sa 20. minúta stretnutia. Ďalšia chvíľa hviezdy FC Barcelona prišla pred prestávkou, keď na gól prihrala Willianovi. Konečné skóre pečatil Neymar v 60. minúte po prihrávke Oscara. Neymar stále dokazuje svoju vynikajúcu formu. V 60 zápasoch za Brazíliu zaznamenal 46 gólov.

Včera odohrala priateľský zápas v Európe aj reprezentácia Argentíny, ktorá narazila na národný výber Chorvátska. V Upton Parku v Anglicku boli nakoniec šťastnejší Juhoameričania, keď Európanov zdolali 2-1. V zápase sme na trávniku videli okrem Messiho a Mascherana aj Alena Haliloviča.

Skóre zápasu už v 10. minúte otvorili Chorváti. Strelcom bol Sharbini, no akciu vynikajúcim spôsobom vytvoril Kovačič. Argentínčania odpovedali až po prestávke. Šťastným strelcom bol Aguero. Bežala 48. minúta a o 10 minút neskôr sa naklonili misky váh na stranu Argentíny, keď po faule na Aguera, využil pokutový kop Messi. Hviezda Albicelestes bola aktívna počas celého zápasu a tvorila hru svojho tímu.

Fogy15

34
2014-11-13 12:47:21

pozrel som si Messiho výkon a hral výborne,škoda,že mu to tento rok nejde v koncovke..opäť zahodil jednu tutovku a dal aj tyč :/

Perfecto

17
2014-11-13 12:50:59

jj tiež som pozeral hral výborne, zase stiahnutejšie ako tvorca hry a bol to vynikajúci výkon...no smola ho teda tento rok neobchádza