Barcelona si včera so súperom v úvode Copa del Rey poradila bez najmenších problémov a postupuje ďalej.

Červená: Zbytočný dvojzápas

Aj keď Barcelona na výjazde vyhrala 0-4 a o postupe prakticky úplne rozhodla, na Camp Nou si odvetu prišlo pozrieť až 44 000 divákov. V prvom polčase však Katalánci dali jasne na známosť, kto postúpi. Ukázalo sa tak opäť, že hrať úvodné kolá Kráľovského pohára na dva zápasy je absolútne zbytočné. V tomto smere by si liga mohla zobrať príklad z Anglicka.

Žltá: Ďalší inkasovaný gól z rohu

Barcelona dala opäť najavo a to aj proti papierovo slabšiemu súperovi, že štandardné situácie stále brániť nevie. Do očí bijúce chyby obrany dokázala nakoniec potrestať aj Huesca a to gólom po rohovom kope. Do budúcnosti treba popracovať na tomto systéme, nakoľko sa treba podobných gólov vyvarovať v oveľa dôležitejších zápasoch.

Zelená: Gólové hody

V prvom polčase sa dokázala Barcelona presadiť hneď niekoľkokrát. Pedro nakoniec strelil hetrik, gól pridal aj Iniesta či Sergi Roberto. Už prvé dejstvo úplne rozhodlo zápas. V druhom polčase sa na streleckú listinu dostali aj Adriano, Adama a Sandro, ktorí prispeli ku gólovým hodom na Camp Nou.

2014-12-17 09:07:47

keby som bol ja poloprofesional tretoligista tak by som bol stastny velmi ze si pojdem zahrat na camp nou prvy a mozno aj posledny krat..okrem la ligy sa tam malokto dostane hrat zapas proti FCB ..

Puyol12

37
2014-12-17 09:13:18

Keby neboli odvetné zápasy tak by si hráči z B-čka vôbec nezahrali. Môžeme byť radi že takto dostanú aspoň nejakú príležitosť.

ViscaElBarca88

16
2014-12-17 10:55:50

Zápas ukázal že montoya je 5x lepší ako Douglas dúfam že to Enrique videl a dúfam že videl aj Sandra ktorý je podľa mňa lepší ako munir a do tretice dúfam že videl aj že Adama patrí do A tímu

ombre

6
2014-12-17 11:22:45

Ci si uz Montoyu vsimol alebo nie, nemyslim si, ze by sa nieco malo zmenit a on by ostal..