Barcelona dnes musí odčiniť domácu prehru s Malagou na nepríjemnej pôjde v Granade. Vzhľadom k tomu, že domáci bojujú o záchranu, Katalánci nemôžu súpera vôbec podceniť.

Granada: Oier; Nyom, Babin, Cala, Foulquier; Irurra, Fran Rico, Javi Márquez; Lass, Robert Ibáñez y John Córdoba.

FC Barcelona: Bravo - Alves Bartra Mathieu Alba - Rakitic Mascherano Xavi - Messi Suarez Neymar

zdroj: twitter

LazyJr.

22
2015-02-28 15:01:45

Miesto Xaviho alebo Rakitiča mohol byť Rafinha.

LazyJr.

16
2015-02-28 15:06:51

Aj keď,je tam behavý Mascherano.Tak potom ok.

2015-02-28 15:05:21

Veľmi sa mi páči táto zostava. Kus iná, ale som zvedavý ako budeme dneska hrať. Verím vo víťazstvo. VISCA BARCA !

Roman7

11
2015-02-28 15:08:42

a ocakavam ze neymar sa uz konecne ukaze pretoze jeho posledne 3 zapasy boli doslova otrasne

2015-02-28 15:42:03

teraz fakt neviem co minuskujete,ale vidim ze to beriete ako samozrejmost vyhru,tak ako doma s Malagou.

icko

5
2015-02-28 15:15:27

Neymar potrebuje už gól, vidieť to na ňom... prvý polčas by sme si mohli spraviť náskok nech si potom zahrajú aj hráči ktorí nedostávajú toľko priestoru, napr: Rafinha, Pedro, Adriano, Montoya

2015-02-28 15:35:33

Verím že Messi dá gól a dostane sa do pohody po tej nepremenej penalte ;) Vamos..

fofo112

7
2015-02-28 15:38:41

samozrejme,podceňovať sa neopláca už sme stratili dosť bodov hlavne zo súpermi zospodu tabulky, verím,že dnes zapneme už od prvých minút.