Barca B prehrala druhý zápas pod vedením Jordiho Vinyalsa. Nad sily rezervy bola tentokrát Mallorca, s ktorou rezerva na Mini Estadi prehrala 2-4 a opäť sa priblížila k ligovému dnu.

V prvom polčase boli hostia značne intenzívnejší a disciplinovanejší. Hru založili na vysokom presingu a postupne čoraz viac ohrozovali bránku Suareza. V 23. minúte po štandardnej situácii si vlastný gól strelil Grimaldo. O 180 sekúnd neskôr presnou strelou k žrdi zvýšil náskok hostí na rozdiel dvoch gólov Xisco.

Zverenci Jordiho Vinyalsa sa po tejto facke osmelili a začali hrať odvážnejšie. Obranu súpera sa pokúšal rozbíjať Adama, ktorý bol v 40. minúte v pokutovom území hostí faulovaný. Pokutový kop využil Patric a na polčas domáci odchádzali s jednogólovou stratou.

Gól do šatne Blaugrana pomohol. V 57. minúte Grimaldo z priameho kopu trafil konštrukciu brány a o niekoľko minút neskôr Sergi Juste hlavičkou len o niekoľko centimetrov minul bránku Mallorcy. Jordi Vinyals posilnil stred poľa, keď na trávnik poslal Bicha a Gumbau namiesto Joana Romana a Diegneho. Chvíľu po striedaní sa k lopte na pravej strane dostal Adama, zbavil sa dvojice obrancov a prihral Grimaldovi, ktorý vyrovnal.

Posledné slovo však mali hostia z Mallorcy. V 77. minúte rozhodca v neprospech domácich nariadil kontroverzný pokutový kop, ktorý využil Joselu. V 93. minúte pekným priamym kopom stanovil konečný rezultát Marco Asensio.

Barcelona B 2-4 Mallorca

FC Barcelona B: Suárez, Grimaldo, Patric, Samper, Adama, Joan Román (Bicho, min. 69) Bagnack, J. Cámara (Babunski, min. 45), Sandro, Diagne (Gumbau, min. 69) a S. Juste.

RCD Mallorca: Cabrero, João, Agus, Pereira (Bustos, min. 86), Joselu, Xisco, Arana (M. Asensio, min. 66), Truyols, Yuste, Gulan a Company (Kasim, min. 91).

Góly 0-1: Grimaldo, (min. 23); 0-2: Xisco (min. 26); 1-2: Patric, (min. 40); 2-2: Grimaldo (min. 70); 2-3: Joselu, (min. 77); 2-4: Marco Asensio (min. 93).

2015-03-02 14:25:55

Halilovič bol zranený, ešte asi stále nie je schopný hrať.
Munir neviem prečo.

Federer

14
2015-03-02 13:39:47

Tak to dopadne ak dáš šancu B-čkarom v A-čku a potom ich v B-čku uškrtíš. Nudia sa a štrajkujú. A preto sa vyhodil tréner ? Ani nový nedokáže sklamaných mladíkov vrátiť do hry.