Andrés Iniesta po zápase so Sevillou zdôraznil, že z remízy netreba robiť veľkú pohromu, keďže Barcelona aj naďalej vedie a do konca ligy zostáva o týždeň menej.

Remíza

"V prvom polčase sme odohrali veľmi dobré stretnutie až do gólu Seville, vďaka ktorému súper chytil druhý dych. Od tohto momentu až do konca prvého polčasu sme boli dezorganizovaní a súper veľmi aktívny. V druhom polčase hrala Sevilla vyššie a tlačila nás. Mali sme príležitosti na 1-3. Naďalej sme však lídrom a zostáva o týždeň menej. Mali by sme analyzovať čo sme urobili zle a zlepšiť sa. Netreba dramatizovať len kvôli remíze."

Zakopnutie?

"V Sevilli je veľmi ťažké vyhrať. Veľmi dlho sme hrali dobre, no súper využil svoje možnosti. Mohli sme streliť ďalší gól, no mali by sme byť pozitívni."

Komplikovaný mesiac

"Vždy by sme mali byť pozitívni a istí, že všetko pôjde dobre. O tom nemám žiadne pochybnosti."

zdroj: as.com

messisko

24
2015-04-12 12:20:01

Najviac sami pacil Messi perfektne trafil branku :-)

tominno9

-10
2015-04-12 12:51:20

lenže mohli sme viesť o 4 body a nielen o jeden v tom je pointa, obávam sa že napokon bude rozhodovať v prípade rovnosti bodov ten vzájomný zápas a tam má žial navrch Real túto sezónu...

2015-04-12 13:47:16

tak vedenie bodov o 1 či 2 je jedno ... keď barca zakopne (čo i len remizuje) a real vyhrá, tak je prvý...

Rafinha12

6
2015-04-12 14:35:07

Není to jedno, když barca prohraje a real remizuje tak se to bude hodit.

momo24687

15
2015-04-12 13:00:01

neskutočné, ako sa Sevilla zmohla po góle, resp. po druhom polčase.....ako keby nastúpilo iné mužstvo...naša obrana opäť raz o ničom :-/

Tom10

4
2015-04-12 16:38:57

obrana opät raz o ničom? naozaj? obrana je najlepšia za poslednych ani neviem kolko rokov. zaloha je slaba.

fofo112

3
2015-04-12 13:23:51

momo, v prvom rade naš stred o ničom,kvalitná záloha je polovica úspechu mužstva,v druhom rade včera mal postaviť do brány Ter Stegena aby sa chalan rozchytal na tak dôležitý zápas ako bude s PSG, jeho kopacia technika je vynikajúca,on dokáže lepšie kopnúť loptu na útočníkov ako celá naša záloha,nakoniec Bravo v poslednom čase robí chyby gol je jeho,toto chytajú aj menej skúsený brankári,týmto dal Seville vietor do plachát.Po tretie nepochopitený zlý koučing trénera.Takto sme bohužial stratili 2 body,ktoré sme mali vo vrecku.

Slash87

3
2015-04-12 13:40:40

V poslednom čase robí chyby? So Celtou nás celkom podržal, zápas s Almeriou som nevidel tak neviem či tam spravil niaku fatálnu chybu ale každý robí chyby.

Jhonys

11
2015-04-12 14:39:55

Bravo teď udělal možná první výraznou chybu za celou sezónu....

fofo112

-5
2015-04-12 13:45:15

lenže sme vo finálnej fáze a toto sa neodpúšťa, táto školácka chyba nás jasne stála dva body ver tomu,že by bol druhý polčas z našej strany úplne iný, týmto golom Sevillu postavil na nohy.

Rajen

5
2015-04-12 13:51:15

Stava sa, spomen si na CdR a aku strelu pustil Ter Stegen... Je nezmysel obvinovat jedneho hraca

guraj1111

-1
2015-04-12 18:51:13

Bravo spravil chybu a co? Doteraz chytal spolahlivo. Aj Ter Stegen spravil chyby s Parizom a aj s Villarealom.

jokerito

0
2015-04-13 05:48:12

Pozeral som ten gol viac krat som trochu prekvapeny ze tolko ludi tak velmi vini Brava. Nemyslim si ze by to bola az taka obrovska chyba. Ta strela bola dobra a nepol rijemna. On sa na nu nijako nevykaslal. Vyrazil ju do tyce ale bohuzial to tam od nej vliezlo. Mna skor mrzi ze posledne zapasy sme boli vzdy lepsi v drujpm pplcase a teraz sme to neustali. Suarez mohol ppistit vedenie ale nestalo sa. Dosy smolny zápas z môjho pohľadu.