Hlavnou postavou včerajšieho zápasu bol Mateu Lahoz. Ten zrejme o sebe rád číta v tlači. Počas prestávky sa navyše ospravedlňoval hráčom Espanyolu, že uznal druhý gól Barcelony. V druhom polčase okato kompenzoval.

Rádio Cadena Ser informovalo, že Mateu Lahoz prosil mužstvo Espanyolu o prepáčenie za uznaný druhý gól Barcelony. Rozhodca sa totiž dozvedel, že Suarez, ktorý prihrával Messimu na gól bol v postavení mimo hru. Hráčom Espanyolu sa mal arbiter ospravedlniť v tuneli po prvom polčase. Od hráčov si totiž vypočul množstvo narážok na to, že sa mýlil.

MAESTROOO

top komentár
67
2015-04-26 10:39:37

No to ma poser :D nechceš si rovno zmenit meno na Mateu MADRIDISTA Lahoz ? Otras toto nam sa neopsravedlin ani za Albovu Redku ani za to že Espanyol mal dostat dalšie 3-4 žlté hlavne Duarte tam mohol dostat už aj 2 žlte kym nedostal ani jednu a on sa bude ospravedlnovat za chybu aisstenta kde rozhodovali milimetre ?

2015-04-26 10:42:20

Druhý gol mal jasne platiť.Suarez bol na hranici postavenia mimo hry ale nebol v ofside.A tomuto rozhodcovi by som odobral licenciu.

Mares

13
2015-04-26 10:46:20

podla mna tiež.. pri offsajde sa rata tam kde ma hrač nohy nie ked je predklonený a nohy mal na rovnakej línii ako hráš espanyolu

MAESTROOO

21
2015-04-26 10:55:44

nie neráta sa tam kde má nohy ráta sa každá čast tela ktorou može hrat čiže všetko mimo ruky !

dardel

24
2015-04-26 10:58:41

Bol to offside, lepsie zabery to dokazali, ale ciarovy stal blbo a videl zo zleho uhla. Kazdopadne to nieje dovod aby potom zacal kartickovat ako sa mu chcelo :)

2015-04-26 10:45:25

Druhy gol zrejme z offsideu ale preco sa radsej neospravedlni za cervenu kartu?

saamci

23
2015-04-26 10:49:55

Nevyhrali by ani keby co bolo...cely zapas sme boli jednoznacne lepsi...ani ked sme boli v 10 si nevedeli vytvorit sance a tu jednu co si vypracovali tak zakoncenie bolo otrasne ...visca!!!

F.C.Barcelona

3
2015-04-26 10:57:59

Ale jedna vec je tiež čudná Ronaldo ten filmuje zápas čo zápas a rozhodca mu nedá ani len kartu ale keď filmuje niekto iný tak mu dajú kartu skoro hneď to je tiež čudné keby že má ronaldo dostať za každé filmovanie kartu tak by nehral skoro žiaden zápas čo by mal kariet.

2015-04-26 11:05:16

Kolko golov nam nebolo v lige uznanych kvoli vymyslenemu offsidu tento rok? Kolko golov naopak Realu bolo uznanych z offsidu? Futbalova spravodlivost nam tento rok este vela dlhuje. Kazdopadne dnes ocakavam nejaku penalticku

harry525

15
2015-04-26 11:20:48

Zaujimalo by ma, či Barca podá odvolanie za kartu. A či by vobec uspela.

harry525

15
2015-04-26 11:27:16

Inac, ja som mal pri zapase obrovske obavy o Messiho.. Ste si vsimli ako ho tam sundavali?.. To umyselne kopnutie do kolena by si zasluzilo okamzite cervenu. Tam bol jasny umysel... je to smutne a obdivujem v tomto messiho ze ma nervy zo zeleza.