Gerard Deulofeu je v Sevilli na hosťovaní. Nedarí sa mu však podľa predstáv. Naposledy hral v Reale Sociedad, kde Sevilla prehrala. Odvety ho Unai Emery nenasadil ani na minútu a šancu dostal až včera pri výhre 2-0 nad Rayom Vallecanom. Krídlo Barcelony však nepresvedčilo.

Deulofeu sa na trávnik dostal v 17. minúte druhého polčasu, keď nahradil Banegu. V stretnutí si vytvoril niekoľko šancí, no nepodarilo sa mu premeniť ani jednu. V prvej zle vystrelil, nepodaril sa mu ani priamy kop a neskóroval tiež v šanci, keď mu prihrával Gameiro.

Po zápase si bol hráč vedomý svojho zlého výkonu a fanúšikom sa prostredníctvom sociálnych sietí ospravedlnil: "Som šťastný, že som opäť hral! Veľká škoda, že som nebol vo forme, v ktorej by som rád bol... Možno som bol priveľmi nervózny.. Budeme pokračovať v práci!"

zdroj: weloba.es

katalanec

28
2015-04-27 15:38:32

Tak jasné že nebude hrať dobre keď nemá zápasovú prax...

Bachy

20
2015-04-27 15:46:44

Mladý hráč ktorý nehráva ukáže svoj talent tým že sa do šancí dostane ale zase znervoznie v koncovke pretože nemá miesto v zostave. Škoda že šiel zrovna do Seville..mohol ostať ešte v Evertone.

vlado611

-15
2015-04-27 16:16:01

Hlavne emery je veľký kokot;-)!! A absolútne nemá záujem s tým chlapcom pracovať !!

Roman7

13
2015-04-27 18:00:12

s tym chlapcom ocividne nejde spolupraca lahko ked sa nedokaze presadzovat a ma hviezne maniere ja byt trenerom od takeho hraca davam ruky prec

vlado611

-16
2015-04-27 16:26:55

Včera som ho videl 10 minút a išiel naplno nedal šancu a vypískali ho,tréner ho vobec nepodržal a vobec sa nezastal ,pretože je svojsky,,ale je to talent,ktorý sa narodí len raz za pár rokov,,zo svoje kariéry to viem ked sa dostaneš k trénerovi ktorý ani nehral a este od začiatku je proti Tebe!!

sid1

17
2015-04-27 16:36:37

Povedal by som, ze problem je skor v tom,ze kazdy ho vzdy automaticky daval do a teamu a talent smerom dopredu nie je vsetko. Ak tam prisiel ako big boss z barcelony tak je jasne ze narazil. Mozno mu krivdim ale zda sa mi, ze ma ego trocha vacsie ako by bolo treba.

dardel

11
2015-04-27 16:34:01

Priatelia z bcn, dlhorocni socios, mi povedali ich nazor na deulofea este ked bol juvenil: tento chlapec je velmi, velmi dobry... Ale nie pre barçu. S tym nemozem nesuhlasit, vkladal som tiez do neho velke nadeje, avsak od juveli sa nezmenil, lucho mal svoje dovody preco ho poslat na hostovanie a aj emery ma svoje dovody preco, aj ked mal sance v zaklade, napokon s nim neratal. Bohuzial, pre neho a pre cules...

cruyff

4
2015-04-27 20:12:32

môj osobný názor na Gerarda som už v minulosti opísal..tohto chalana som pozoroval aj s jeho zápasmi za B tak ako mnohí, ktorých zaujímali aj tieto zápasy a nie len ich zostrihy. Jeho veľkým nedostatkom je jeho povaha, chýba mu tá povestná skromnosť a trocha pokory by mu určite pomohlo. Je to veľký talent a pokiaľ nebude dávať na rady skúsených trénerov, tak jeho výkonnosť bude klesať. Verím, že aj keď prestúpi do iného klubu, tak sa určite niekde chytí a bude svoj talent na plno využívať. Držím mu palce, nech sa mu začne čím najskôr dariť...visca..