Barcelona v sobotu ukončila svoj zápas na Camp Nou proti Realu Sociedad niekoľko minút pred začiatkom súboja Realu s Valenciou. Časť hráčov sa rozhodla zostať v šatni a spoločne si pozreli súboj, ktorého výsledok naznačil majstra v španielskej lige.

Blaugrana si boli veľmi dobre vedomí dôležitosti zápasu Realu s Valenciou. Ak by sa totiž zrodil iný výsledok ako výhra domácich, posunulo by to triumf v Primera Division doslova pred bránu Camp Nou. Preto sa niektorí hráči rozhodli radšej zostať v šatni, aby si toto dôležité stretnutie pozreli naživo.

Novinári si však boli jasne vedomí čo sa deje. Počas pozápasovej tlačovky Luisa Enriqueho bolo totiž zo šatne počuť radostné výkriky. Vtedy sa hráči v šatni tešili z presného zásahu Javiho Fuega, ktorý v 26. minúte stretnutia zvyšoval už na 0-2 pre Valenciu.

Po skončení zápasu, kedy nakoniec Real predsa len nedokázal vývoj obrátiť vo svojom prospech a len remizoval 2-2 sa hráči domov vracali s veľmi dobrou náladou. Jej súper zakopol a Barca je blízko k veľkému titulu.

zdroj: sport.es, youtube.com