Barcelona postúpila, no odvetu prehrala. Predovšetkým druhý polčas bol zo strany hostí úplne zlý. Je sa z čoho poučiť. Na druhej strane Ter Stegen ukázal svoju kvalitu.

Zelená: Ter Stegen

Brankár FC Barcelona odohral vynikajúci zápas a to aj napriek tomu, že inkasoval trojicu gólov. Nemec predviedol zopár svetových zákrokov, predovšetkým v prvom polčase a opäť raz dokázal, že jeho prestup bola trefa do čierneho, za čo treba Zubizarretu pochváliť.

Žltá: Zdravotné problémy Suareza

Uruguajčana počas polčasovej prestávky musel na trávniku nahradiť Pedro Rodriguez. Luisa totiž pobolievala podkolenná šľacha na mieste, kde bol počas zápasu s Realom Sociedad nakopnutý. Z tohto dôvodu bol z hry preventívne stiahnutý.

Červená: Druhý polčas

Najhorším aspektom stretnutia bol určite druhý polčas zo strany Blaugrana. Výsledok 1-2 hostí uspokojil natoľko, že Katalánci viditeľne prestali hrať a boli od Bayernu výrazne horším tímom. Ten si napokon zaslúžene došiel po výhru 3-2 a dal Barcelone výstrahu, že také polčasy sa už nemôžu opakovať.

saamci

11
2015-05-13 09:42:44

no takto by som povedal...neviem čo sa dialo cez polcas v kabine ake boli plány...ale takyto polcas som uz u nas dlho nevidel...chapem mali nahrate ale az tak ho vypustit nemuseli...visca!!!

Rajen

top komentár
77
2015-05-13 09:48:18

Ako by si sa citil pred troma tyzdnami, keby ti poviem ze hladko pustupime cez BAYERN a este k tomu posetrime sily?

pepo46

72
2015-05-13 09:57:11

Je nutné vzít v úvahu, že tam hrálo významnou roli vícero faktorů.
1. Předně, po 1. poločasu bylo rozhodnuto
2. Na konci sezóny je nutné vyvarovat se zranění a čekají nás 3 "finále"
3. Je jasné, že mančaft hrál na 50 % (ale jak vidět, celkem to stačilo)
4. Pokud by hráli naplno dál, Bayern by pravděpodobně vyfasoval něco navíc. Podle mne by jsme určitě měli na výhru. Asi by to ale nebylo fér vůči Pepovi. Snad tedy v tom bylo i trochu respektu. A nezapomínejte, že Lucho jasně řekl, že nepřipustí "bláznivou hru". Jistě by to bylo pro fanoušky bombasticky atraktivní. Ovšem vzhledem k tomu, co jsem napsal výše - proč by to měl Lucho "připustit"?