Koho dostane Čile do finále Copa America? O druhú miestenku sa dnes v noci o 1:30 pobijú reprezentácie Argentíny a Paraguaja. Culés samozrejme držia palce Messimu a spol. Pôjde však o ťažký duel, no Albicelestes na postup majú a do zápasu vstupujú aj ako mierni favoriti.

Obe mužstvá sa totiž stretli už v skupinovej fáze, kde ako všetci vieme, Argentínčania z rúk pustili jasný zápas. Po polčase vyhrávali 2-0 a boli na najlepšej ceste za plným počtom bodov, no v druhom dejstve nepochopiteľne poľavili až natoľko, že súper dokázal vyrovnať.

Podobné niečo sa dnes v noci nemôže stať. Očakáva sa, že obaja tréneri majú mať k dispozícii všetkých hráčov, takže absencie druhé semifinále turnaja neovplyvnia. Pozor si však musia niektorí protagonisti dávať na žlté karty, pretože ich ďalšie napomínanie môže vyradiť z účasti vo finále.

Argentína: Leo Messi, Javier Mascherano a Sergio Agüero
Paraguaj: Bruno Valdez, Pablo Aguilar a Oswaldo Martínez

Očakáva sa výhra Argentíny, no postúpiť mala aj Brazília a máme tu Paraguaj. Zverenci trénera Gerarda Martina v prvom zápase ukázali, že majú na to Paraguaj vyradiť, no musia sa vyvarovať ospalému výkonu v druhom polčase. Vzhľadom na smolu Albicelestes v zakončení sa neočakáva gólová prestrelka.

Čistá jednotka už počas riadneho hracieho času je v stávkovej kancelárii TIPSPORT ohodnotená kurzom 1,42. Tip 'padne 0-2 góly' má kurz 1,88 a vzhľadom na okolnosti je vhodné skúšať aj tip 'domáci a padne 0-2 góly' s pekným kurzom 3,24. Celú ponuku hľadajte TU.

2015-06-30 20:29:30

pre mna jasny favorit paraguaj. chile musi do finale dostat slabšieho supera.