Prvý polčas sa začal veľmi pokojne. Oba tímy sa oťukávali a zápas postupne naberal obrátky. Barca zvyšovala tempo zápasu a to vyvrcholilo v gól Luisa Suáreza v 45. minúte.

Do druhého polčasu naskočilo hneď sedem čerstvých hráčov vrátane Piqueho či Vermaelena. Barca pokračovala v nastavenom tempe a to vyvrcholilo vo veľkú príležitosť Gerarda Piqueho, ktorá však v bráne neskončila. O pár minút neskôr však toto zaváhanie napravil Sergi Roberto, ktorý po Sandrovej šanci nekompromisne vpálil loptu do brány - 2:0.

V 61. minúte vymenil Sergiho Roberta hráč B-tímu Gumbau, v 70. minúte zas na trávnik prišiel aj mladý Alen Halilović, ktorý dostal číslo 30 a sním aj náhradný brankár José Suarez, a tak sa okrem Douglasa vymenila už celá základná zostava.

S blížiacim sa koncom zápasu mali niekoľko streleckých pokusov aj domáci, no bol to práve hráč Barcelony Sandro Ramirez, ktorý nastrelil v 85. minúte brvno.

Hlavný arbiter nadstavil 2 minúty a presne v polovici nadstaveného času sa dokázal za LA Galaxy presadiť Tommy Meyer. Po tomto góle sa už nič zvláštne nestalo a tak Barca vyhrala prvý zápas International Champions Cupu 2-1.

zdroj: youtube.com

Vendeta

-15
2015-07-22 06:49:28

čO sa týka Bčka, Sandro a Munir 0 bodov. Na prvý tým nemaju ani z daleka. Haliovič , Samper dobrý výkon.

0lk0zeman

19
2015-07-22 07:01:04

skoda toho golu v poslednej minute...prvy zapas pripravy, vykon nebol zly uz mi chybal ten jedinecny futbal ktory predvadza len Barca
Sergi Samper, trochu som ho sledoval, vyborna technika a prehlad v hre...nemozme si ho nechat pustit, postupne zapracovat do timu a davat mu prilezitosti

messisko

16
2015-07-22 07:03:39

Keby že je tam Messi tak by dostali debakel.

2015-07-22 07:10:09

Celkovo to bol dnes super výkon až na malé drobnosti. Munir ma dnes síce neohúril ale je to rovnako nádejný talent ako Sergi Samper alebo Alen Halilović a Sandro podal slušný výkon.

STEVETV

12
2015-07-22 07:13:53

Ja si naopak myslím , že Sandro vďaka svojej dobrej strele má aspoň na lavičku je schopny strieľať , z ktorej koľvek pozicie nepare sa s tým.

elvis33

11
2015-07-22 07:21:49

na prvy zapas v zostave v akej nehraju hadam ani na treningu to bolo celkom slusne.. :) douglas sa snazil, ale bol trochu zmateny chvilami a nepresne prihraval, rafinha spoko, len mam pocit ze az moc sa chcel ukazat a niekedy mohol este radsej nahravat, ale sak treba aj skusat :) sergi roberto super, sandro tiez obstojne, trocha zanikol munir.. len skoda toho golu na konci, a samozrejme zasa po standardke.. :D to by sa malo potrenovat.. :)

KinderCule

6
2015-07-22 07:36:36

Ahojte, zápas som nesledoval. Ako ty išli lordovi Douglasovi? :)

Aministrator

6
2015-07-22 07:58:16

Samper super výkon, Halilovic sklamal snažil sa ale vela kazil asi nervy...Munir a Sandro no neviem snas dačo este ukážu v dalších zápasoch...celkom sa mi pačil douglas aj verma