Piate kolo Primera Divison je na programe počas týždňa a Barcelona sa tentokrát predstaví na pôde Celty Vigo.

Domáci Os Célticos sú po úvodných štyroch kolách na prekvapivej štvrtej priečke so ziskom 10 bodov – len o skóre za Villarealom a Realom Madrid. Naposledy sa Celte podarilo uspieť na pôde zatiaľ nevýraznej a poslednej FC Sevilly.

Barca je aktuálnym lídrom celej ligy, keďže v úvodných štyroch kolách ešte nezaváhala. Katalánci v nedeľu zdolali Levante 4:1, pričom dvomi gólmi sa v tomto zápase zaskvel Lionel Messi, ktorý však mohol zaknihovať aj hetrik, no svoju druhú penaltu v tomto zápase nepremenil.

Zápasy týchto dvoch súperov boli v minulej sezóne vzácne vyrovnané. Barcelona najskôr v domácom zápase prekvapivo prehrala 0:1, no na jar Celte porážku odplatila rovnakým výsledkom.

Tipér fabec122 z najväčšej tipérskej komunity v Tipsporte si myslí, že Celta Vigo strelí už v 1. polčase Barcelone gól pri kurze 2,60. Odvážne? Uvidíme, no Celta Vigo sa vo všetkých štyroch ligových zápasoch presadila aj v prvom polčase!

Barcelona si s Celtou poradí, myslí si pecar007, ktorý si tip na víťazstvo Barcelony s kurzom 1,53 pridal aj na svoj tiket.

A čo tipujete na tento ligový duel Barcy Vy? Bude Celta Vigo náročným orieškom? Inšpirujte sa zaujímavými tiketmi v Tiket aréne alebo si nechajte poradiť analýzami skúsených tipérov najväčšej tipérskej komunity v Tipsporte! Ešte netipujete v Tipsporte? TU si vytvorte a získajte bonus až 2 000 Eur!

zdroj: tipsport

Babco

-10
2015-09-23 08:40:55

a na Dajto zase Real uz tretikrat za sebou...

Alexis09

3
2015-09-23 08:45:17

cez vikend tusim Villareal-Atl.Madrid...zjavne su tam fanusikovia Barcy...

Babco

11
2015-09-23 09:00:30

zjavne mas pravdu, nam zasl len stream zostava, uplakany real, dufam, ze prehra v priamom prenose :D

cuchra

7
2015-09-23 09:29:06

Barcu uvidime az ked bude hrat s realom.

2015-09-23 08:54:14

dnes to asi bude tažký zápas každý výsledok za 3 body bude dobrý ale tipol by som 1:3

jokerito

7
2015-09-23 09:18:46

veru ťažký zápas, celta je dobre rozbehnutá treba zamakať a priniesť tri body.

harry525

6
2015-09-23 10:16:38

Bude to narocne. Kazdopadne, prajem nulu Ter Stegenovi konecne. A vysledok tipujem 0:2

mizap

-4
2015-09-23 13:34:23

Bude to šichta, ale myslím, že to Barca zvládne. Ta marodka začíná být dost šílená, kdosi řekl, že to už není daleko, co nastoupí do zápasů kompletní béčko.