Ďalší veľmi dôležitý výjazd je tu! Nevyspitateľná Málaga vie byť veľmi nebezpečným súperom. V minulej sezóne Blaugranas proti nim uhrali len jeden jediný bod. Už v druhej minúte stretnutia však otváral skóre po fantastickej akcii Suáreza Munir. Po obrovskom množstve hrubých chýb však Malága dokázala v 32. minúte vyrovnať.

02' Munir El Haddadi

32' Juanpi

Do druhého dejstva Barcelona však vstúpila v úplne inom svetle a už v 51. minúte Messi využil Adrianov Center.

51' Lionel Messi

2016-01-23 16:30:39

Chalani sú po nočnej alebo čo ? Máme jediné šťastie, že hráči Malágy nepotrestajú naše chyby už sme mohli prehrávať..

dardel

17
2016-01-23 16:31:03

Velmi zla kolektivna hra zatial, od kazdeho. Nechapem preco neukludnia hru, je to prilis rychle a hraci robia vela chyb. Snad do polcasu udrzia a pocas prestavky im lucho prehovori do duse

2016-01-23 16:35:29

Keď si všímam zápasy Barci a Realu, dokonca s tými istými mužstvami, tak proti Realu sa len prechádzajú a s nami hrajú všetci nad hranicami svojích možností, neviem čo si mám o tom myslieť ...

2016-01-23 16:38:55

Ako keby sa nikomu z nich nechcelo hrat...

Fiko

19
2016-01-23 16:39:18

Som veľmi dneska zvedavý na hodnotenia, či bude mať vôbec niekto aspoň 6 bodov :) Zatiaľ najhorší zápas sezóny, ale ešte máme jeden polčas, treba veriť Enriquemu že im cez polčas prehovorí do duše, a v 2.polčase sa spamätajú

-15
2016-01-23 16:39:50

Však Adriano ... A keby sa aspon po tej lopte ten Bravo šlahol ale nééé ti kkokos

2016-01-23 16:43:50

Ty asi pozeras na iny zapas. Ved nemal sancu chytit, tecovali tesne pred nim. Podla mna dneska Bravo je najlepsi z nich

2016-01-23 16:41:56

Tu je vidieť absenciu Neymara a Albu,každí vie,že Munir sa nedokáže presadiť jeden na jedného idú všetky naše akcie cez pravú stranu kde naše končia väčšinou tiež končia ako začínajú.Ak nepríde cez Január nejaký hrotový hráč,ktorý nahradí absenciu MSN,tak proti takýmto tipom tímom budeme mať veľmi veľké problémy

dardel

30
2016-01-23 16:45:54

Problemom dnesneho zapasu urcite nieje munir, on nemoze za to ze obrana hori, ze bravo prihrava protihracom, ze stred pola nedokaze udrzat loptu na viac ako 5 sekund a ze messi sonsuarezom su dnes zatial nulovi

2016-01-23 16:51:05

Nezvaĺujem to na Munir,ale keby hrá Neymar,tak by sme ich zase takto nepúšťali a obrana je strašná

2016-01-23 16:51:27

to iste vidal ten je v kombinacii absolutne marny ten sa co sa tyka futbalovosti nemoze s alvesom rovnat ani omylom hra len pre jeho vek a kondiciu

Fiko

6
2016-01-23 16:46:48

Dneska si nikto nezaslúži vyššu známku ako 3 a to bez srandy. Dúfam že druhý polčas sa zmení o 180 stupňov

Roman7

-14
2016-01-23 16:50:07

boha messi nech sa pozera rychlo spamatat lebo uz mi lezie na nervy kazdy zapas vonku to ma absolutne tazko v pici nebeha nebojuje nesnazi sa a este dojebe aj nemozne to nech ide na ihrisko radsej rakitic ak sa mam na toto pozerat

sid1

10
2016-01-23 16:54:30

Ano. Preto vymyslel prvy gol a skoro druhy. Pripomen mi co urobil zvysok zalohy?

LioMessi

3
2016-01-23 16:50:51

Ja sa len modlím aby sa na druhý polčas spamätali lebo táto hra sa mi vôbec nepáči.

Fiko

27
2016-01-23 16:51:15

Najhorší polčas za posledných pár rokov a práve toto je ten moment, kedy si naši chlapci zaslúžia to aby sme sa tu všetci na tejto stránke telepaticky spojili a začali ich očami v 2. polčase tlačiť a hnať dopredu. Hľadať vinníkov a nadávať tu na vytipovaných hráčov je najľahšie, ale to čo oni robia pre nás po dlhé roky si zaslúžia aby sme ich podržali práve teraz!!!

Rasto

3
2016-01-23 22:01:23

Konečne rozumný názor, aj keď nevravím, že si kritiku nezaslúžia.

MAESTROOO

-13
2016-01-23 16:51:47

Neveril som že to niekedy napíšem ale Munir najlepší hráč zápasu zatial :D aspon podla mna teda

fofo112

7
2016-01-23 18:07:43

najlepší hráč zápasu Munir? však to doťukne aj slepý.

bruno1

12
2016-01-23 16:51:51

Munir dole, Arda na kridlo a namiesto neho raketa. Musime ich ubojovat lebo to ihrisko je horsie ako na dedine

puyol5

8
2016-01-23 16:52:36

ta láva strana dnes 0-bodov ale dnes veľa kiksov aj od brava a messi tiež ani len vidno ho neni iba sa prechádzajúcu asi mali do rana šichtu v bani alebo čo

bart66

4
2016-01-23 16:52:43

Hrôzostrašný výkon dnes od každého..neni koho pochváliť..dúfam, že sa buď spamätajú cez polčas alebo s božou pomocou vyhráme a ďalší zápas už to bude tá stará dobrá Barca..po góle boli v útoku bezzubí..až na konci Messi nedá to čo by za normálnych okolností dal..
Dúfam, že druhý polčas zvládnu!

BarcelonaPolis

6
2016-01-23 16:52:46

Největší problém je to, že Malagu hra baví..

GabrielSVK

10
2016-01-23 16:53:42

Dneska to je otrasný výkon. Útok absolútne neexistuje, v zálohe si nevieme prihrať a obrana horí ako fakľa. No ja by som poslal hore určite Rakitiča a Alvesa.

Kamco

-2
2016-01-23 16:53:43

Absolútne nič nehrajú. Obrana horí neskutočné, prechod do stredu poľa 0 bodov. Prekvapuje ma ale Adriano, ten bojuje a mal par svetlých momentov.

blauigrana

6
2016-01-23 16:54:14

tu sa ukaže kto ma na Barcu jedine pod tlakom...jasne ze viaceri tam uz nemaju co dokazovat :D ale aj tak vermealen to co je za vtip? ked tento zapas neni predaný tak neviem asi seru nato

Rasto

1
2016-01-23 22:04:20

Predaný?! Srať na to?! To nemôžeš myslieť vážne? Ty máš každý deň super?

blauigrana

1
2016-01-24 22:08:57

Dobrý večer Pán Rasto jedná sa tu o FCBarcelone a nie o Slopan Bratislava a o prístup k hre viete ked nejde tak nejde to je pravda ale snaha tam musí byť...''Predaný?! Srať na to?! '' ak nechápete irononie tak to už neni moj problem krásny večer Pán Rasto nadalej :)

Dr-QQ

6
2016-01-23 17:01:51

Nám ten prvý gól skôr uškodil ako pomohol. Hráči sa dostali do stavu, že to ďalej pôjde samé. A nie je to po prvý raz. Naposledy v Bilbau viedli pohodlne 2:0 a tak sa ku konci zápa

2016-01-23 17:04:08

su spoliehali, že to už nakoniec ukopú, že dostali gól a mohli aj viac. Predtým s La Coruňou doma, už sa nám nemôže nič stať, už vedieme 2:0 a stalo sa.
Predtým vo Valencii, však vedieme a nejak to dohráme, ale 2 body boli zrazu fuč. :-(

Fiko

8
2016-01-23 17:09:57

Tam jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! ešte 3!