Barcelona začala odvetu skvelým spôsobom, keď Ahtletic zásluhou dvojice Aduriz-Williams udrel hneď z prvej strely na bránu Ter Stegena.

12' Inaki Martinez 0-1

Barcelonu do hry vrátil v 53. minúte skvelý tímový gól po línii Sergi Roberto-Messi-Suarez.

53' Suarez 1-1

Druhý gól strieľal Gerard Piqué v 81. minúte a výrazne naklonil postup na stranu svojho tímu!

81‘ Piqué 2-1

Bodku za stretnutím aj za celým štvrťfinále s Athletic dal Neymar parádnou strelou do ľavého vinkla.

90' Neymar 3-1

zdroj: youtube.com

REGDO

26
2016-01-27 22:03:06

Chudák Vermelean musí zastupovať aj Mathieua.....

cescfabregas58

26
2016-01-27 22:03:11

kriste oni sa nemozu dostat z vlastnej polky.. to je tak ked idu do zapasu s tym ze uz postupili..

2016-01-27 22:20:40

atletico vypadlo takze ak postupime tak to budeme mat podstatne lahsie kedze by sme vyradili bilbao - dalsieho tazkeho supera !!

2016-01-28 00:10:16

Súhlas, a tie góly čo im dali boli fakt pekné. Najmä ten druhý bol top. Takže žiadne "bábovky".

2016-01-27 22:17:09

No ke konci to alespoň trochu rozhýbali Messi s Neymarem, jinak je to ale bramboračka... A ještě dovětek, rozhodčí ve Španělsku mají zakázáno nastavovat nebo co?

2016-01-27 22:17:50

vyzera to ze dosla kriza tak dufajme ze co najkratsia...

2016-01-27 22:18:50

kamoško to nemyslíš vážne prosim ta aky fual?

Tom10

-5
2016-01-27 22:23:35

faul. normalny faul po ktorom mala byt penalta. teda ak myslime rovnaku situaciu

blauigrana

8
2016-01-27 22:24:59

neviem ktory zapas pozeraš lord Tom10 ale zatial tam zakrok na 11ku nebol určite

krivoruky.joe

-9
2016-01-27 22:25:26

Jednoznačna penalta a minimalne žlta karta. Faul zozadu a loptu ani nevidel.

2016-01-27 22:18:02

Zatím to moc jako Barcelona nevypadá no...záloha má přesně 0 balonů, Messi odříznutý, Neymar nasraný, Mathieu tragický a Bilbao namotivované....2. poločas musí být točka o 180 stupňů, jinak se dost dobře můžeme dneska rozloučit stejně jako Atletico

Roman7

10
2016-01-27 22:18:15

Za prve zasa absolutne odovzdany vykon bez srdca bez bojovnosti presne ako posledny ligovy zapas proste otras za druhe tym ze hra na lavo vermalen a mathie cela lava strana je totalne nulova jalova hori a este neviem co a najviac na to dochadza neymar lebo mu tam nikto neni schopny nahrat a za ak toto nemala byt cervena na neymara tak uz neviem co

barca10

2
2016-01-27 22:22:43

cista cervena aj podla mna, ale nevadi, dame ich v druhom polcase.

Roman7

0
2016-01-27 22:26:17

no to vies to sa tazko hra ked nasa cela lava strana ihriska je totalne rozhasena a absolutne nulova a tym padom to zabilo neymara co sa tyka albu som na neho strasne nasraty lebo sa zranil pri totalne rozhodnutom vysledku ked prenasledova totalne stratenu loptu ako zmyslov zbaveny blazon vinim za to jeho lebo hrac v jeho veku na tejto urovni ma mat aj nieco v hlave nie len pendlovat lajnu ako vymet keby dnes hral tak si myslim ze ani gola by sme nedostali a uz by sme vyhravali

2016-01-27 22:18:48

A opäť to o čom hovorím už niekoľko rokov... My si nevieme obsadzovať hráča 1 na 1...

srdcarek

10
2016-01-27 22:19:16

mathieho gol .. len si nahravame na vlastnej polke a chybujeme ... Velmi sa mi pacilo jak neymar si vymenil stranu s messim a zabojoval v suboji a vypytal faul ..

2016-01-27 22:21:13

presne, toto je problem predposledneho aj terajsieho zapasu, ako problem pod tlakom kombinovat. Plus nechavaju obranu aby pri odkopoch to vlastne ani nemala kde dat kedze je medzi nimi brutalna diera

sunnye

11
2016-01-27 22:20:36

Boh nas ochranuj na vikend pred Atleticom. Uz druhy zapas nemame stred zalohy. Dufam ze sa druhy polcas preberu lebo toto je zatial ako past na oko

barcaaa

5
2016-01-27 22:21:41

faul na hráča, ktorý by šiel sám na bránu je podľa mňa červená, o tom faule na penaltu ani nehovorím, ale popri tragickom výkone rozhodcu ( na čo sme už zvyknutí ) hrá tragicky aj Barca, tak ja len dúfam, že ako proti Malage to bude úplne iný výkon v druhom polčase :)

2016-01-27 22:21:48

opäť kŕčovitý výkon..chýba kombinácia, Leovi to nejde, Ney sa snaží, ale stráca tiež dosť a namiesto strely skúša pády v okolí šestnásty, Luisito sa snaží..Mathieu hrôza..Bilbao dôraznejšie, rýchlejšie a podstatne viac času majú na kombináciu (napr pred gólo mal kopec času na finálnu prihrávku)..dúfam, že sa z toho kŕču dostanú a dovedú zápas do úspešného konca..

Roman7

0
2016-01-27 22:23:58

dnes sa budem modlit za hocijaky postupovy vysledok aj keby sme mali prehrat 0:1 lebo ked vidim co tam predvadzaju cela lava strana obrany a zaloha tak sa modli aby sme nechtili 3 goly a nesli na hambu

harry525

1
2016-01-27 22:24:02

Ten Mathie je totalne tragicky... on si neze nestrazi offsidovu liniu, ale on aj vypusti suboj, kedy sa protihrac ruti sam na brankara. A nikdy nepochopim to naše branenie? ustupovat, ustupovat, ustupovat pred hracom az do vlastnej 16ky a potom sa spoliehat, ze sa lopta odrazi niekde mimo. Ja rozumiem, ze hraci maju v nohah vela zapasov, ale sa zobudia v druhom polcase, lebo ten (ne)postup bude mat horku prichut.

2016-01-27 22:29:15

Mathieu + Vermaelen by mali byť vystriedaný lebo toto je katastrofa čo títo dvaja robia ....a Neymar také šance treba premieňať lebo ľahko sa môže stať že vypadneme

2016-01-27 22:29:58

vyhovorky tipu 11ka atd su odveci...snaha Neymara je tam ale keby nešaškoval pred brankarom tak by bolo vyrovnane...ale celý tím dnes jak po opici zaloha tam ani neni asi maju desiatovu prestavku ale este mame 2polcas dufam ze lucho im dohovorí

2016-01-27 22:39:48

Cheche, třeba neni nejaktivnější, ale stačí jedna akce v jeho provedení a je to..:-)

2016-01-27 22:41:26

To je Suarezova robota... on ma cuch na goly... :)

parto

9
2016-01-27 22:40:53

sergio to vyriesil z kroku jak pan pass na lea lebo pass ivan prepustil a suarez 1:1

2016-01-27 22:43:57

pred gólom pri štandartke, ako keby si Messi s Neymarom povedali: ,,dobre stačilo, dosť sme vytrápili vedenie, spoluhráčov a fanúšikov, idem hrať..

parto

3
2016-01-27 22:46:52

takto napisem len jednu vec vsimnite si aky rozdiel v hre je ked messi je v zalohe a rozdiel ked je v utoku v zalohe mame istotu ked tam messi hra ale ked tam nehra tak obrana zaloha nevie kde co a ako vsimnite si to hosi :D

2016-01-27 23:10:57

presne takýchto znalcov som myslel ;) a ty si koľko dal centrov v živote keď si taký frajer ???

2016-01-27 23:27:45

Šicko som mal pri sebe, s*ať mi netrebalo :D , dik za opytanie.

PadyFCB

-10
2016-01-27 23:13:59

Dnes je rozhodca na nasej strane.Po xx rokoch☺ zaloha dnes bez lopt.Rakitic si nema s kym prihrat.Messi je dnes spomaleny ci co.Dufam ze to uz dobojujeme.

PadyFCB

-1
2016-01-27 23:39:37

Preco tie minusky??? Sak vsetko pravda.kto dal minus asi sledoval iny zapas.

bart66

2
2016-01-28 00:21:41

a je pravda, že Messi nebol dnes vo svojej koži, bolo vidieť na ňom ale, že ako chce a ako ho to štve, že pokazí prihrávku, či netrafí bránku.nakoniec má áčko na prvý gól a nemôže každý zápas ťahať len on..

bart66

1
2016-01-28 00:19:27

jediný moment asi bol, keď Suarez zahral rukou na polovičke ihriska a nedal mu žltú a tým pádom aj červenú..asi jediný moment, kedy si pamätám, že rozhodca bol na našej strane..ale samozrejme pískal lepšie, ako ten šašo Gonzáles Gonzáles..či ako sa vola..

Fiko

-22
2016-01-27 23:16:24

jedine tak že ta 17 cigániek z 18 vydudlalo a nie že si 17 centrov naservíroval, čo si v živote ani loptu nevidel ty znalec :))))

2016-01-27 23:19:42

Neymic nejlepsi a nejaktivnejsi na place:)

2016-01-27 23:22:46

Perfektný druhý polčas ! Roberto dnes podľa mňa MOTM ale aj Pique ,messi ,Suarez boli dobry. Už 25 zápasov sme neporazeni ! Na sobotu sa dufam pripravame dobre a tiež vyhráme ! Visca el barcaaaaa

Palyop

13
2016-01-27 23:22:56

nervak až do konca Neymar super ideme ďalej Visla el Barca!

tomasek

2
2016-01-27 23:27:39

prvy polcas cele zle no druhy polcas bol vyborny, ale nemozme tak hrat ako posledne dva zapasy treba makat lebo februar je velmi dolezity :) ... ale vypadlo Atletico z pohara takze uz sme jasny favorit na vyhru v Copa del Rey ;)

858585

-25
2016-01-27 23:27:43

Tak ako čo bolo dneska dobre na Neymarovi???? Celý zápas sebčil a to bolo všetko je to obyčajny sebec mohol nahrat na tolko golov a on radšej sebčil !!!!

2016-01-27 23:31:15

Super chvála bohu že sme sa prebrali v druhom polčase a postúpili sme teraz sa len pripraviť na sobotu na Atletiko Madrid Visca el Barca!!!

sunnye

4
2016-01-28 00:12:27

dva kompletne odlisne polcasy. Este ze sme ten prvy nejak prezili. Druhy polcas o poznanie lepsie, aj zaloha sa mi pacila. Dokonca viac ako utok. Rakitic a Roberto pekny vykon. Trosku ma mrzi ze sme dnes videli toho klasickeho Neymara, ktory lubi loptu a pridavat pri padoch. Messi ese stale trosku v krci. V druhom polcase aj obrana lepsie. Pique skvely a gol si zasluzil. No ako bolo mozno vidiet ako je pre nas Bousquets dolezity a tiez nejaky nahradny lavy obranca by sa zisiel. Sice Mathieuho vykon isiel s koncom zapasu hore, bez poslednych 15-20 min hodnotim jeho vykon ako tragicky.
No hlavny je postup. Po vypadnuti Atletica, uz ine ako titul nemozeme brat.

okbor

1
2016-01-28 00:39:47

Sláva víťazom, česť porazeným! Uf! To bol match! Neviem ako Vy, ale ja som mal spotené nielen tričko, ale aj trenky. A to som sedel v kresle.

5
2016-01-28 06:01:35

nebral by som včerajší výkon tragicky v prvom polčase bolo jasné že na nás vyletí bilbao podobne ako malaga, ale ani oni to nevydržali viac ako jeden polčas, lebo to sa proste nedá vydržať celý zápas..gol ide na vrub jeremyho s vermom sa tam nedohodli ale potom sa mi zase jeremy páčil neprešlo cez neho nič a šmýkačky dával s prehľadom. ..druhý polčas pohoda aj leo mal viacem priestoru lebo v prvom polčase hrali na neho traja furt ked mal loptu, vedeli že je to náš jediný tvorca hry na place.. rozhodca zápas zvládol nedovolil nejaké zákernosti aj ked jedna pena na neya bola a zrejme mal dať aj červenu kartu ked mohol is ney sám na bránu..ale to by bolo možno kruté pre bilbao

carolco

-3
2016-01-28 08:35:55

Gól ide na triko brankárovi, kde bol? V bráne nie a na lopte tiež nie, mal k nej ďaleko. Ak sa brankár rozhodne ísť z brány, nemôže tieňovať, ako to spravil Mac.

Ortiz

5
2016-01-28 06:49:56

Leovi bohuzel vcera nevychazelo nic, jak dribling, prihravky, tak i zakonceni, ale nastesti jsme to uhrali:)

zoltan

-1
2016-01-28 08:02:18

Každý viní Mathieuho, viním ho aj já, lenže nezabúdam si všimnúť úbohovosť obrannej činnosti Vermalena, ktorý len tienil, t.j., žiadnym spôsobom nebránil priestor do ktorého smerovala prihrávka. A pokiaľ ste sledovali pozorne zápas počas doby kým bol na ihrisku obranná činnosť bola práve žalostná preto, lebo Vermalen len behal krížom krážom bez toho aby bránil priestor. Všetky prihrávky okolo neho prešli k útočníkom súpera. Ak ste si všimli, až jeho vystriedaním došlo k zmene spôsobu hry mužstva, čo svedčí o tom, že ani spoluhráči mu neverili.