Barca má Celte čo vracať. Po poslednom zápase, ktorý dopadol veľmi neslávne, sú na rade hráči Barcy, ktorí dnes Vigo budú chcieť bez pochyby poraziť. Po polčase to je zatiaľ bez víťaza.

Messiho gól z priameho kopu snáď netreba ani komentovať...

28' Messi 1-0

Penalte predchádzal veľmi nešťastný zákrok Jordiho Albu. Ten však fauloval, penalta sa teda pískala právom a útočník hostí ju s prehľadom premenil. 1-1.

39' (Penalta) Guidetti 1-1

Do druhého polčasu nastúpila Barca famóznym spôsobom. Obrovský tlak domácich vyvrcholil krásnou akciou Lea Messiho, ktorý po výbornom podržaní Suárezom loptu vrátil devine a tá sa potom nemýlila. Nádherný moment! Barca vedie.

59' Suárez 2-1

Barca pokračuje v galavečeri a v nezabudnuteľnom zážitku pre divákov. Čo vyviedli za pár minút Celte sa len ťažko opisuje. Vychutnajte si to.

75' Suárez 3-1

82' Suárez 4-1

84' Rakitič 5-1

90+' Neymar 6-1

zdroj: forcabarca.sk

MAESTROOO

35
2016-02-14 21:26:55

Zbytočnejšiu penaltu som už dlho nevidel !

2016-02-14 22:21:29

dobre urobil to vo velkom style :D a celkovo bol druhy polcas famozny, po tej messiho penalte som fakt nemal slova.. leo mal sancu dat gol cislo 300 v lige

Roman7

-33
2016-02-14 21:32:38

boha to volno barcelonu uplne vyhodilo z tempa vobec nebehaju nesnazia sa neponukaju sa na nahravku a este ked som videl ako z barcelona z hovna darovala celte penaltu tak mam ine nervy boha ak stratime body na domacom ihrusku z doslova rozhasenou celtou plnou zraneni a vykartovanych hracov bude to hamba

2016-02-14 22:48:06

Ale mal pravdu. Silnejší súper a po prvom polčase by bolo vymalovane Jeden takýto polčas s arsenalom nás môže stať postup.

2016-02-14 21:34:36

to vieš, zrazu ho chcú 3 mančafty kúpiť, vyplatiť zaň 190 mega výkupnú klauzulu a dať mu 30 mil. ročnú gážu, tak to s ním asi zamávalo

2016-02-14 21:33:49

Skoda toho gólu treba zabrať druhom polčase a streliť im aspoň 2 góli verím že vyhrajeme Visca el Barca!!!

2016-02-14 22:26:07

Tusim som.poburil nabozenskych fanatikov :) to uz sa nesmie ani fandit a chciet aby dali gol?

sid1

8
2016-02-14 21:45:30

neymar dnes nehra zle, ale niekdy si to sam komplikuje zbytocne ked robi klucky navyse

2016-02-14 21:55:17

Tak to nemožme vedieť. Vidal sa mi zdá pohyblivejší ako Dani. Skvelá náhrada za Alvesa

jjnovo

0
2016-02-15 01:08:19

Dani Alves: "I was annoyed when I went off because I'd had a shit game...I live football intensely."

fofo112

41
2016-02-14 21:55:03

Messi jednoznačne hráč zápasu tá jeho genialita je neskutočná oblučik na Luisita nádhera.

carolco

7
2016-02-14 21:55:57

Dali gól a prestali sa tlačiť do bránky ako by im stačilo. Koledujú si!!!!!!

roman777

16
2016-02-14 22:01:42

Bravo Claudio Bravo a v tomto zapasie nie raz.

Asterix

6
2016-02-14 22:02:11

Jednoznačne treba trestať a využívať každú šancu, lebo niekedy to zamrzí, to nevyužitie šancí (akurát padol gól :D )

2016-02-14 22:04:19

Leo dnes pracuje ako švajčiarske hodinky je to king.

kapa6

-5
2016-02-14 22:07:07

mrzí mě že to teď nenechal suarez neymarovi,zbytečně to doklepl on,neymar by ten gol teď potřeboval víc,ale jinak zase hraje neuvěřitelně ney,to samé leo!

2016-02-14 22:10:08

tak ako to bolo dokonale necakane, ale vidiet ako ich hra bavi. :)

1.FC.ST.PAULI

-54
2016-02-14 22:12:37

Necakane to bolo ale ta penalta nemala platit pretoze suarez tam vbehol skorej ako messi rozohral

kluc

15
2016-02-14 22:24:24

tak isto aj protihráč tam bol skôr ako Messi rozohral ;)

bruno1

24
2016-02-14 22:25:05

co si uz totalny slepy kokot? Suarez mal nohu presne na ciare ked messi zahral loptu. Ked sa ti nepaci najkrajsi futbal na planete tak honepozeraj! Nikto ti ho nenuti! ty uboha spina

kov3

-10
2016-02-14 22:41:10

To oslovenie značí len to, že si to asi len ty...

2016-02-14 22:37:20

zakomplexovany chudak to nepochopi. Aj keby bol suarez za polovicou tak bude pindat ze vbehol skor

-17
2016-02-14 22:44:21

Neviem kto z nas je zakomplexovany chudak, ale dobre. Suarez ma sice nohu na ciare ale iba nohu, celym telom je vo vnutry sestnastky tym padom mal nasledovat nepriamy kop v prospech supera. Deticky treba si najprv nastudovat pravidla a az potom niekoho nazyvat zakomplexovanym chudakom. A sup sup do postielky uz je vela hodin.

KinderCule

16
2016-02-14 22:52:58

Zase niekto nedokáže prekusnúť, že Barcelona je najlepší tím sveta...
A pán Pauli ten gól bol v poriadku...
A teraz, šup, šup do rohu izba a plakať...

bruno1

7
2016-02-14 23:00:28

Vnutry :D :D :D

0
2016-02-15 06:38:36

ale to nie je ofsajd tu sa ráta vkoročenie do 16stky nie že tam strčí ruku, to by neplatila možno ani jedna

matryx68

3
2016-02-15 07:49:10

už som ti minule písal, choď naháňať štetky na Reeperbahn ak si fanúšik St.Pauli a nerieš Barcelonu. si jediný na svete, kto spochybňuje tú penaltu. nikto, zdôrazňujem, NIKTO, žiadne média, žiadni odborníci ju nespochybňujú, len ty.

2016-02-14 22:10:41

a zasa mozeme podakovat pravdepodobne za 3 body len a len messiho genialite!!!! bohuzial neymar je casto genialny pri autovych ciarach a v strede ihriska to je pekna vec ale zapasy rozhoduju goly a o to sa stara lhlavne messi to je kral leo ty si neskutocny hrac a clovek dakujem ze mozem na teba pozerat!!!!

2016-02-14 22:20:55

druhý polčas dokonalý výkon.....nádherný zápas a Messi je proste král, Luis a Ney fantasticky

jokerito

28
2016-02-14 22:21:42

Neuveritelny vykon druhy polcas!tomu vravim roztrhat supera.

2016-02-14 22:26:44

Nadherny druhy polcas. Take veci co dnes predviedli sa v inych ligach nevidi za celu sezonu.

marco78

20
2016-02-14 22:27:49

Tak Celta nas dnes dost potrapila.Vdaka Bohu za ten treti gol,potom to uz bol koncert Barcy.Maju velmi dobry tim a to este nehral Nolito a Iago Aspas,ten zapas by potom nebol taky jednoznacny.Leo Messi dnes genialny...Visca!!!

2016-02-14 22:28:51

pri Messiho penalte onemela celá lavička, štadion a samozrejme celý svet, toto len jeden hráč na svete je schopný spraviť a to král svetového futbalu LEO MESSI.

sid1

1
2016-02-14 22:36:35

uz to urobilo viacero ludi len pre tvoje info...

okbor

13
2016-02-14 22:33:15

Takže musíme poopraviť predpokladanú Luisitovu "štatistiku" v počte strelených gólov za sezónu. On ich nedá 50-60, ale aspoň 70!!! A Kristínka môže ďalej spať.:)

LioMessi

39
2016-02-14 22:33:52

Krása, krása a ešte raz krása. Spočiatku som sa obával lebo Celta bránila dosť dobre ale potom to bol úžasný 2.polčas. Ďakujem chlapci za super Valentín keď už tú frajerku nemám...:D

Kvasimodo2

17
2016-02-14 22:34:57

Tak dnes to bola zase lahôdka v podaní Barcelony.Konkrétne ten durhý polčas.Messi to je proste král,Suarez fakt zabijak ten je pri všetkom a Neymar baví celý štadion a gol si zaslúžil dať a aj ho dal :) pome dalej roztrhávať súperov.visca el barca :D

Hrdykatalanec

22
2016-02-14 22:41:58

messi pripravuje a očaruje všetkých svojou neskutočnou genialitou, suarez nekompromisne premiena co sa len dá a ney baví celý štadion svojími kúskami, samozrejme nielen nimi, iniesta čaruje ako neaký coperfield :D :D .... proste FC Barcelona :D

okbor

22
2016-02-14 22:43:09

A stačilo Leovi len "prefúknuť trubky" a ide zase ako mašinka.

harry525

12
2016-02-14 22:57:18

:D dobry komentar... viem, ake je to mat problem s oblickami a ani sa mu necudujem, ze posledne zapasy vypustal a ani nebehal. Ale dneska to bolo futbalove monstrum :)

11
2016-02-14 22:46:49

tak tak, naberá formu ... momentalne neakých 70% už ma :D

Ladislavvs

10
2016-02-14 22:48:40

Ten druhý polčas bol neskutočný, ako keby som hral fifu na playku :D Nenormálna forma.

MiskoTM

10
2016-02-14 22:49:55

skoda ze sa to asi bude pocitat ako Messiho nepremenena penalta ale stalo to zato :)

9
2016-02-14 22:56:21

tak už vidim madridfans jak sa smeju že messi nedal ale deti ma nenahnevajju :D :D