Katalánci a predovšetkým Luis Suarez sa činili aj v druhom zápase La Ligy po sebe. Po výhre v La Coruni 8:0, Sporting z Camp Nou Barca odpratala výsledkom 6:0. Luis Suarez v oboch zápasoch nastrieľal po 4 góly a bol opäť jedným z hrdinov zápasu. Prvý polčas však dobrý nebol.

Bravo - 5

Pokračuje v zápasoch, kde má aj šťastie. Sporting mal šance, ale nebol schopný ich premeniť, no nie zásluhou Brava, ale Piquého a Mascherana, ktorí čistili loptu z čiary.

Sergi Roberto - 7

Ďalší výkon, ktorý stojí za zmienku. Hrá dobre všade tam, kam ho tréner nasadí. Tentokrát ako pravý bek. Bohužiaľ, na polčas musel pre zranenie dole.

Piqué - 5

Diskrétny zápas. V 44. minúte však skvele zasiahol pri šanci súpera, ktorý by inak vyrovnal na 1:1 gólom do šatne. V druhom polčase ho na trávniku nahradil Bartra.

Mascherano - 5

Argentínčan sa nevedel dostať do zápasu. Dlhé nákopy len zriedkavo našli spoluhráčov. Podobne ako Piqué, takisto z čiary odkopával loptu, čím zabránil istému gólu. V druhom polčase sa viditeľne zlepšil.

Alba - 6

Z pohľadu futbalu, s Neymarom stále nemá najlepšie vzťahy. Brazílčan v obrane veľmi nepomáhal. Alba na druhej strane nemal ďaleko ku gólu, ale jeho pokus súper stihol pred čiarou odkopnúť.

Sergio Busquets - 6

Z taktického hľadiska sme od neho videli inteligentný zápas, hoci v predchádzajúcich zápasoch to mal ďaleko jednoduchšie. S loptou bol dobrý, získaval pre tím držanie a režíroval hru.

Iniesta - 7

V útoku dal tímu veľmi veľa. V úvodných dvoch góloch zohral kľúčovú úlohu.

Rakitič - 6

Chorvát pracoval tvrdo na tom, aby zastavil výpady Sportingu. Zaznamenal jednu strelu z diaľky, ktorá však bránu súpera netrafila. Neskôr ho nahradil Turan.

Messi - 9

Motor mužstva. Keď je vo forme, tím pracuje ako švajčiarske hodinky. Skóre otvoril rozumnou hlavičkou a v druhom polčase išlo všetko nebezpečné na bránu súpera cez neho. Pre Neymara vytvoril množstvo šancí.

Suarez - 9

Uruguajčan strelil ďalšie štyri góly. V tomto zápase však až tak nežiaril. Dva góly zaznamenal z penalty. Teraz je najlepším strelcom ligy, keď Ronaldo zaostáva o 3 góly.

Neymar - 5

Úplne z formy. Nehrá dobre a veci mu vôbec nevychádzajú, hoci snahu mu nemožno uprieť. Spoluhráči sa mu snažia pomôcť, tvoria mu šance. Premenil však penaltu a to ho možno nakopne.

Alves - 7

Dostal sa na trávnik v druhom polčase a odohral si svoje. Vôbec nesklamal, jeho centre boli nebezpečné.