Barcelona potvrdila, že vo včerajšom zápase prišiel k zraneniu Claudio Bravo. Čilského brankára tak v posledných minútach duelu nahradil narodeninový oslávenec, Marc-André ter Stegen.

Luis Enrique mohol byť so včerajším duelom maximálne spokojný, jediným negatívnym momentom pritom bolo práve zranenie Claudia Brava. Klub oficiálne potvrdil, že ide o pravé lýtko. To však, či to bude vážne a ako dlho bude brankár chýbať, ukážu až dnešné testy.

"Brankár FC Barcelona Claudio Bravo utrpel zranenie pravého lýtka na konci sobotňajšieho zápasu s Betisom Sevilla. Čiľan musel byť na pár minút nahradený ter Stegenom," stálo v oficiálnom vyhlásení Blaugranas, ktoré klub poskytol novinárom.

"Ďalšie testy, ktoré budú v nedeľu, odhalia rozsah zranenia. Doteraz odohral Bravo 34 ligových stretnutí, v ktorých inkasoval len 23 gólov," znelo ďalej.

Dúfajme tak, že Bravo bude fit a už proti Espanyolu, budúcu nedeľu, ho opäť uvídíme v bráne.

Zdroj: sport.es

elvis33

top komentár
83
2016-05-01 10:31:10

snad to nebude vazne, ale na druhej strane, ak nebude 100% fit, netreba to silit, myslim si ze sezonu by kludne mohol dochytat bez obav aj marc :)

galibier

28
2016-05-01 10:36:29

skore uzdravenie,ak to nebude vazne tyzden bude na zotavenie stacit ak nie mame adekvatneho brankara ktory ho dokaze plnohodnotne nahradit.Este dva zapasy..forma z februara a marca je zda sa nenavratne prec..dohrame tuto ligu uz aj tak trochu silou vole..ale verim,verim ze to zvladneme a titul bude nas!Visca el Barca!

myzuFCB

27
2016-05-01 10:51:07

Je to škoda, prajem mu skoré uzdravenie, ale hlavne nech sa nič neponáhľa. Marc má na to aby sezónu dochytal a možno aj vďaka tomu nebude mať pochybnosti o svojej budúcnosti v najlepšom klube na svete