Média prišli s veľmi zaujímavým príbehom zo šatne Barcelony. Minulú sobotu bojovali Katalánci na štadióne Benita Villamarína o tri body s Betisom, a hoci vedeli, že Atlético aj Real svoje zápasy zvládli, miestami sa zdalo, že oni vyhrať nechcú. O osude zápasu sa rozhodlo až v druhej polovici.

Javi Miguel pre Sport a Radio Catalunya vysvetlil, že Luis Enrique hráčom cez polčasovú prestávku poriadne vyčistil žalúdky. Podľa novinára si hráči vypočuli najintenzívnejší preslov za celú sezónu. Zdroje zvnútra šatne navyše potvrdzujú, že Lucho ešte nikdy nebol tak naštvaný a frustrovaný ako práve v sobotu.

Tréner Barcelony údajne prehovoril k hráčom so slovami: "Chcete vyhrať Ligu? Áno alebo nie? Pretože mi ukazujete, že nie... Nevidím žiadny impulz ani intenzitu, lopta sa musí hýbať rýchlejšie, inak je tím predvídateľný. Nevyzerá to, že hráte proti desiatim." Nakoniec dodal: "Buď vyhráme alebo stratíme Ligu, je to len na vás."

A zdá sa, že to pomohlo. Síce sa nedá hovoriť o žiadnom oslnivom výkone, Barcelona v druhom polčase zabrala a vyhrala 0-2.

2016-05-02 18:14:08

Trochu s podivem je, že jim to musí říkat a neuvědomují si to sami a nehrají dle toho.

2016-05-02 21:13:07

Je smutne ked ich nemotivuje v prvom rade to ze maju to privilegium obliekat dres Barcy

emiliano

-5
2016-05-02 23:30:55

Hlas trebalo zdvihnúť už po zápase s Villarealom,viedli 2:0 a prestali hrať.Kričať mal po zápase s Realom,viedli ,neskôr hrali o jedného viac,ale prehrali.A počul som len výhovorky,že to nič až prišlo vypadnutie z LM i prehra s RSSS.Ak by sme nehrali presilovku s Betisom,nevyhráme.A nevyhráme ani s Espaňolom a ani posledný s Granadou.Lebo nevidím iskru,zápal.Rozmaznané mužstvo,bolo veľa chvály a mnohí uverili,že sú bohovia - Ney,Busqui,Pique,Alba,Alves.

Rasto

4
2016-05-03 16:08:44

Keď im neveríš, choď fandiť Realu! Fanúšik je ten, kto verí, aj keď sa nedarí. Ja verím! Ty si tiež jeden z mnohých, čo tu fandia, len keď sa vyhráva. Je to šport a aj hráči sú len ľudia, nie stroje.

2016-05-05 12:03:18

Je nepochopiteľný výkon z prvého polčasu. Vedeli výsledky Realu aj Atlética, hrali o jedného viac, ale hrali tak ako keby chceli udržať remízu. Ešte šťastie že nasledoval aj druhý polčas. Ale v poslednom čase, ke%d sledujem ich zápasy (a to mi ani jeden neušiel) tak sa mi zdá, ako keby od začiatku čakali, že si super dá sám gól, aby sa oni nemuseli namáhať. Messi sa iba prechádza po ihrisku, Neymar...ten ako by ani nebol na trávniku a jedine sa stále pohybuje a ukazuje Suárez. Keby sme nemali momentálne jeho, tak asi by sme museli kúpiť Ronalda, aby niekto dal gól. V nedeľu máme Espanyol a to všetci vieme, že to je druhý Real. Zákeráci od špiku kosti...bude to ťažký zápas. Ak nedáme do polčasu dva góly, tak to bude napínavé do konca zápasu. Len aby sme zle nedopadli!!!!!!!!!!!