Repríza finále z minulého roka. Všetci dobre vieme, ako to vtedy dopadlo. Argentína prehrala smolne až po penaltách a po neúspechu na majstrovstvách sveta jej tak znova ostali len oči pre plač. Teraz vyzýva reprezentáciu Čile opäť. Podarí sa zverencom Gerarda Martina už konečne priviesť domov cennú trofej? Verme, že áno!

Zápas začal v rýchlom tempe s veľmi živou hrou na oboch stranách. V 20. minúte obrovskou šancou pohrdol Gonzalo Higuaín, ktorý sa rútil sám na brankára, no netrafil. O necelých desať minút však bolo o rozruch opäť postarané. Po dvoch ostrejších zákrokoch na Messiho videl dve žlté karty Marcelo Díaz a Čile tak bude dohrávať o hráča menej.

29' červená karta Díaz

V závere prvého polčasu sa sily na trávniku vyrovnávajú. Červenú kartu dostáva aj Marcos Rojo po faule na Artura Vidala.

43' červená karta Rojo

Napínavé stretnutie gól neprinieslo ani v predĺžení a tak, podobne ako vlani, o víťazovi rozhodoval rozstrel z bieleho bodu. A rovnako ako minulý rok, aj dnes bolo šťastnejším tímom Bravovo Čile.

sid1

22
2016-06-27 02:31:42

Higuain "uzasne". Da sa to nedat? Co viac chce.

sid1

17
2016-06-27 02:52:52

Neskutocny traged rozhodca, pekna kompenzacia, priama cervena za toto?

2016-06-27 03:06:58

Ten rozhodca je exot, za kazdu cenu chce byt hlavny showman, neviem ci sa smiat alebo plakat, dufam ze to neskonci bitkou.. s Leom sa nemaznaju...

frkmrk

12
2016-06-27 03:09:01

Vidal to vie a mne sa zda, ze to nebol zakrok ani na zltu, nie hned na cervenu,citim ze sa mi zvysuje tlak a oblieva ma pot. No, ale treba zabrat.

Sabuliak

2
2016-06-27 03:10:10

Ako mozte ma vyminuskovat ale tento jebly rozhodca je horsi jak spanielski truhlici ...Minimalne 2 karty nemali byt a cervena pre Marcosa mala byt zlta .

Ked zapiskal faul a hraci mu nieco zakricali tak sa na nich rozbehol ako kebyze ich ide zbicovat :D Obavam sa ze uvidime este dake CK v 2. polcase ...
Kazdopadne ..Argentina dotoho !!!

Dr-QQ

4
2016-06-27 03:10:59

Tak obe červebé boli dosť prísne. Díaz mohol z toho vyjsť len s ústnym napomenutím a Rojo mal dostať iba žltú.
Rozhodca však nasadil prísny meter, uvidíme v druhom polčase, či sa ho bude držať.
Pre futbal by malo byť lepšie, že je to 10 na 10, bude viac priestoru na kombinácie.

MAESTROOO

4
2016-06-27 03:13:45

Strasne ma baví ten rozhodca :D :D ! Doslova sa vyžíva v tých etúdach strháva na seba pozornosť :D bohužial je len na smiech :D

Alirael

2
2016-06-27 03:15:06

Rozhodca uplne na fete... Tu este poletia nejake cervene.

2016-06-27 03:26:29

52.min,faul na Messiho, Vidal kopackou smerom do tvare Messiho a chyba mi vecsia bojovnost zo strany Argentiny

sid1

4
2016-06-27 03:26:45

Rozhodca sa rozhodol ze bude hviezda on a dodrbal cely zapas. Kazdopadne chile je momentalne lepsie.

2016-06-27 03:55:25

Utocnici argentiny to je fakt zazrak, vzdy ked pride finale tak trafit branu je nemozne.

gaucho10

8
2016-06-27 03:56:42

Veľká škoda, že sa takto podarilo rozhodcovi dodrbať zápas, ktorý mal byť vyvrcholením podľa mňa veľmi podareného a atraktivného turnaja po hernej stránke samozrejme (organizátori sa ešte majú čo učiť, aby sa vyhli trapasom pri hymnách pred zápasmi a pod. :D )..takto zbytočné redky v prvom polčase na oboch stranách som od rozhodcu ešte asi nevidel a ešte aj v takom dôležitom zápase :/

2016-06-27 04:09:52

Prvý polčas rozhodcov, druhý už nikoho. Gólových šancí bolo pramálo, dajú sa spočítať na prstoch oboch rúk.
V 1.polčase tutovka Higuaína, hlavička Otamendiho tesne vedľa, slabý priamy kop Messiho, strela z diaľky od di Maríu. V druhom štipľavá strela Vargasa a pološanca Alexisa na strane Chile a strely do nebies od Higuaína, Aguera a Messiho na strane Argentíny. Dosť nuda. :-(

2016-06-27 04:27:19

Za 3 hod idem do roboty, neplanoval som to pozerat live, ale presne o 2,00 som sa zobudil bez budika, tak verim ze nie zbytocne

Dr-QQ

-3
2016-06-27 04:43:28

V preĺžení gólové hlavičky Vargasa a Aguera vychytané oboma skvelými gólmanmi, Messiho priamy kop nezvládnutý k našej spokojnosti a nasleduje čílsko-argentíbska ruleta.

2016-06-27 04:58:19

a tak som sa tesil na toto finale,veril som vo vitazstvo,ale aj tu sa hral antifutbal.

okbor

7
2016-06-27 05:01:04

Leo nemal ísť prvý. No čo už, škoda. Tak som mu to prial.

sid1

16
2016-06-27 05:05:32

A kedy? Proste ak chce vyhrat musi to dat. Zbytocne to riesil silou, chapem bol tam bravo ktory ho pozna co je tazke. Ale toto ho bude dlho strasit podla mna, tiez vie ze sance su mozno este dva turnaje a koniec.