La Furia Roja odštartovala kvalifikáciu na MS do Ruska zápasom s papierovým outsiderom z Lichtenštajnska. Stretnutie začalo podľa predpokladov, keď Španieli skóre stretnutia otvorili už v 11. minúte.

11' Diego Costa

Druhý polčas už priniesol viac gólov. Na veľkú radosť Blaugranas sa dokázal presadiť aj Sergi Roberto. O chvíľu na to zvyšoval David Silva na 3:0 a vzápätí Vitolo na rozdiel 4 gólov! V 66. minúte potom pridal Diego Costa ďalší a Lichtenštajnsko bolo zrelé na uterák. Niekoľko minút pred koncom duelu sa na listinu strelcov dostal aj Alvaro Morata. A to hneď dvakrát. Bodku za stretnutím dal David Silva. 8:0

55' Sergi Roberto

59' David Silva

60' Vitolo

66' Diego Costa

82' Morata

83' Morata

90' David Silva

zdroj: youtube.com

Panel

-23
2016-09-05 21:53:43

riadna bieda to španielsko ...neviem čím to je že táto repre hraje výsledky 1:0 2:1 s takými súpermi ako je tento ...ale to už dlhšiu dobu

2016-09-05 22:15:46

Duskovi to dnes nejako sype .. a Panel ide o body nie o skore ..

Bartra

33
2016-09-05 22:26:54

Roberto je najvecsi frajer pred 2 rokmi na odstrel a dnes v zaklade repre .. mega frajer ..