Barcelona má za sebou niekoľko skutočne úspešných dní. Po vysokej výhre nad Celticom prichádza jednoznačný triumf aj na pôde Leganés, Barca v predmestí Madridu viedla hneď 0:5, no nakoniec sa zápas končí výsledkom 1:5.

V zápase sa vyznamenalo hneď niekoľko hráčov, pozitívne zjavy sme našli tak v obrane, ako aj v útoku či zálohe. Videli sme niekoľko veľmi pekných gólov, no famóznou bombou nás potešil Rafinha. Tak si ho vychutnajte, no a potom sa už dostávame k nášmu Semaforu.

Červená: Vstupy do polčasov

Barca vstúpila do zápasu naozaj kostrbato. Domáci hráči výborne pressovali a dokázali zahnať obranu domácich do úzkych. Hosťom úvody polčasov nevychádzali, i v druhom dejstve sa približne do 50. minúty zdalo, že je Barca ešte v šatni. Okrem toho sme ale videli z pohľadu Kataláncov opäť výnimočný zápas plný futbalovej radosti. Ak teda niečo vytknúť, tak snáď jedine toto.

Oranžová: Mascherano

Či chceme, či nie, Javier momentálne nemá vôbec ideálnu formu. Dnes to z jeho strany nebol katastrofálny výkon, to určite nie, no niektoré momenty mu nevyšli, no a potom vám viackrát napadlo, ako by to dopadlo, keby musel Javier brániť v zápase o čosi lepších hráčov. Pomaly ale isto sa tak stáva Samuel Umtiti stopérom číslo dva v mužstve, čo samozrejme nie je ideálne pre srdciara z Argentíny. Ak sa opäť chce stať stabilným hráčom základu, tak musí jednoznačne zabrať.

Zelená: MSN

Dnes to bola opäť paráda. Presadilo sa opäť celé MSN, podobne ako proti Celticu sme boli i dnes svedkami výborných výkonov zo strany každého jedného z nich. Okrem toho, že dal Messi 2 góly, tak neustále hľadal svojich spoluhráčov a pripravoval im akcie, Suárez bol už tradične bojovný, no a Neymar zas veľmi nebezpečný. Vytknúť Brazílčanovi možno snáď iba jeho provokácie smerované voči hráčom Leganés, no na toto sme si už u temperamentného mladíka zvykli. Zápas to bol zaujímavý, v ktorom podalo hneď niekoľko futbalistov v drese Blaugrana nadštandardne kvalitné výkony. Vyzdvihnúť treba opäť aj prácu Ter Stegena, no a aj výkon mladého Umtitiho.

zdroj: forcabarca.sk

Teo07

top komentár
52
2016-09-17 15:19:06

Dvojitá červená pre to nemehlo, čo na Digi komentovalo ten zápas! Tragédia.

2016-09-17 16:34:31

noo ten bol riadne mimo, najviac zabil ze Ter Stegen nema taku dobru rozohravku ako Bravo, no islo ma porazit jak som toto pocul

emiliano

0
2016-09-17 21:09:01

Nejaký prot. chruňo. Okrem ter Stegena mal aj ďalší výrok: Vraj nám boli viac ako vyrovnaným súperom. Takže to znamená, že boli lepší, dominovali, len so šťastím sme dali chudobných 5 gólov.

cwirko

0
2016-09-17 20:36:37

keby to dali bez komentára, bolo by to lepšie a ešte by aj ušetrili..

bruno1

-12
2016-09-17 15:23:48

Dneska nas okopavali ako krumple. Som velmi zvedavy ako vypustia zapas proti realu

Teo07

31
2016-09-17 15:31:21

Proti Realu vypúšťa tradične Español už zajtra.

tomessi

18
2016-09-17 15:37:42

Leo sa neda nahradit, ked akurat nestriela goly tak ich rozdava Luisovi a Neyovi, aj preto su v MSN take vztahy, Leo - neskutocne timovy hrac, okrem mnozstva inych vlastnosti aj toto ho robi najlepsim... Visca el Barca!

Spanielsko

19
2016-09-17 15:42:35

A Neymar je iny ?
Z Braziliou teraz vyhral zlato vratil sa po prestavke minuly zapas dal gol a 4 asistencie cize mal zasluhu na 5 zo 7 golov a dneska tiez gol. Aktualne ma este väcsiu formu.

buggo

17
2016-09-17 16:04:21

nemůžu si pomoc, ale hrozěn se mi líbil rafinha, jinak messi při druhým golu ukázal že není sobec a krásně to nahrál suarezovi :)

GabrielSVK

6
2016-09-17 16:08:46

Určite to nebol náš najlepší zápas čo sa týka predvedenej hry, hlavne posledných 10 - 15 minút bolo takých nervóznych a nerozvážnych, ale na druhej strane sme boli opäť efektívny a berieme si 3 body čo je najdôležitejšie, ale je treba analyzovať chyby aj po dnešku.

matryx68

-2
2016-09-17 17:38:27

"Domáci hráči...dokázali zahnať obranu domácich do úzkych"??? Rafinha dnes skvelý, Mascherano hlavne v prvom polčase nestíhal, Ter Stegen prvých 15 minút nerozohral ani raz presne, Umtiti tiež pár chybičiek spravil. Posledné minúty boli nervózne kvôli prestriedanie. Ale inak v pohode, na pol plynu výkon a pohodlné víťazstvo. Visca el Barça!

Dr-QQ

0
2016-09-17 21:26:37

Ale veď je to pravda, skoro si dali dva vlastné góly. :-)

gabo7

0
2016-09-18 07:32:47

Naprosto presne hodnotenie,preco ho minuskujete!

Marian

9
2016-09-17 18:18:00

Jefecita som pri absencii Busquetsa očakával na DM, ale Lucho ho nasadil do obrany, kde je márny od začiatku sezóny.V zálohe by sa mohol chytiť a zdvihlo by sa mu sebavedomie, čo veľmi potrebuje.Lucho vie byť riadne tvrdohlavý.

emiliano

1
2016-09-18 07:22:48

Presne tak Marian,dodnes nechápem tu taktiku,dať Mascha na kraj.Patrí na DM a vždy hovorí, že tam chce byť.

Federer

0
2016-09-17 21:32:42

Hodnotíte ako by sme vysoko prehrali. Divné od fandov. nechcem byť slepý ale kde bol vážny problém ? Jedine komentátor na Digi. Kedysi sme pozerali pri určitých komentátoroch šport z TV a zvuk z rádia, dnes je možné zo streamu.

Zorrrro

0
2016-09-18 13:26:57

Z tej oranzovej sa pogrcam, ako kua Masche moze za to ze ho da nakraj obrany, kde ako nastarsi hrac jasne ze nebude moct proste fyzicky stihat lietat hore dole. Co sa ho chce zbavit Lucho? To moze ist Pique rovno na hrot utoku, a potom mu vycitat ze nema taky sprint a nevie sa dostat za obrancov....