Luis Enrique poslal na náročnú pôdu Celty Vigo obmenenú zostavu a nedopadlo to zrovna najlepšie. Domáci dokonale využívali chyby Barcelony a po prvom polčase viedli 3-0. Katalánci sa v druhom dejstve ešte nakopli k obratu, no ani dva góly od Piquého a premenená penalta Neymara nestačili.

Gólové momenty si môžete pozrieť tu.

zdroj: evysledky.com

Ahonen2

5
2016-10-03 18:29:06

Obrovské sklamanie prvý polčas oničom chyby v druhom polčase sa chlapci zlepšili a Ter STegen 2 góli jeho a hlavne ten druhí školácka chyba dúfam že sa zo zápasu poučí a viac sa to nestane a veľkú vinu má Luis Enrique že kombinuje ked vedel že máme šancu byť na čele skupiny ako vidím že sa nepoučil zo zápasu z Alavesom a zase sa mu to vypomstilo Iniesta spolu z Rakitičom mali byť v základe keď hrajeme z ťažkým súperom.Visca el Barca!

vondeylen

-1
2016-10-04 10:53:55

ter stegen je hanba timu,nepochopitelna volba jednotky brankára takého timu,doslova mi vadi v zostave nie prvy krat...