Na Camp Nou sa začal boj o prvú priečku v skupine Ligy Majstrov. Guardiolov Manchester začal veľmi dobre, Od začiatku napádal a vytváral si nebezpečné útoky po krajoch ihriska. V 10. minúte musel trávnik kvôli zraneniu, ktoré ho trápilo posledné týždne opustiť Jordi Alba. Skóre však otvárajú domáci. Po zaváhaní obrany The Citizens si bývalého spoluhráča v bráne hostí povodil Leo Messi a zakončenie do odkrytej brány si vychutnal. V 39. miúte však prichádza ďalšia rana pre blaugranas. Ihrisko opúšťa zranený Gerard Pique.

17' Messi

Po zmene strán sa hra opäť začala priaznivejšie pre City. Potom však svoju obrovskú chybu zachraňoval len rokou pred pokutovým územím Claudio Bravo, a po práve videl červenú kartu. Blaugranas neváhali a iba 8 minút po jeho vylúčení pridávajú druhí gól. Presadil sa opäť Leo Messi

61' Messi

69' Messi

Neymar síce pokutový kop nepremenil, no minútu po jeho zahrávaní odčinil svoje zaváhanie a skóruje na 4-0.

89' Neymar

zdroj: forcabarca.sk

Azulgranas

9
2016-10-19 21:18:09

Silva mala byt zlta jednoznacne, ved ani loptu netrafil...

2016-10-19 21:21:39

Suarez si zasluzi gol, slape tam ako pila.

2016-10-19 21:41:16

Prvý polčas aj s trochou šťastia (zákroky ter Stegena, neodpískaná penalta za ruku Digneho) pre Barcelonu. S nezvyklým zložením obrany a s už dvomi striedaniami zranených hráčov to bude mať v druhom polčase Barca ťažké. Ale verím vo výhru.

GabrielSVK

8
2016-10-19 21:41:41

Zo zaciatku sme hrali dobre, ale po 30 minute sme povolili a City bolo nebezpecne. Mali by sme viac podrzat loptu a este dat jeden gol. Poďme Barxa. Visca El Barca.

2016-10-19 22:49:32

lebo vidal je u Lucha odpísaný, radšej dá na RB Neymara ako by tam mal byť Vidal

Kico

7
2016-10-19 21:43:09

Strašne často hráme dozadu, a niektoré situácie ma Ter Stegen fakt tažke, preto vela lôpt išlo do autu, treba sa nebáť zobrať zodpovednosť na seba a vyviesť loptu hore, a nie sa jej hned zbavovať

2015treble

5
2016-10-19 21:43:29

Síce vyhrávame,ale ten výkon aj pod tlakom ako hrá City,t.j. hlboké napádanie a my si s tým nevieme poradiť,nedostaneme sa do stredu ihriska a rozohrávame od stopérov a väčšinou to odkopávame a strácame loptu. Škoda zranenia Piqueho a Albu.

2016-10-19 21:59:56

ted tady chci videt ty co rikali ze je Bravo lepsi :))

SpeedMan

17
2016-10-19 22:03:21

Zase neblázni, udělal chybu, ale to hned neznamená, že je horší než Ter Stegen.

Mr.Yoda

12
2016-10-19 22:08:14

nerikam ze je horsi, ale kdyz Ter Stegen udelal chybu proti Celte tak se tady vsichni mohli zblaznit jak Brava nemeli poustet a ted udela tohle ..

SpeedMan

6
2016-10-19 22:09:24

jo aha, nevěděl jsem, že to myslíš v této souvislosti, takhle se dá souhlasit :)

2016-10-19 22:24:38

aj ja nejak stratili reč,hviezdami zápasu jednoznačne Ter Stegen a Messi.

2016-10-19 22:26:56

jediný nezmysel a trapoš v jednej osobe si tu ty čo sa ešte hrá na bartru, ty by si mal byť na psychiatrii s poruchou osobnosti

2016-10-19 22:34:53

Naozaj sa musime zlepsit v tych penaltach boha. A to nie len Neymar.

2016-10-19 22:36:38

No dali sme im naklad vandrakom anglickym.

9
2016-10-19 22:38:17

Kvalitne anglicke muzstva..

harry525

26
2016-10-19 22:41:23

Dneska TOP - Messi, Ter Stegen, Umtiti... A hlavne posledny menovany hral dneska neskutocne... ze mu je 22 rokov... O buducnost v obrane sa nebojim, ak taketo vykony bude podavat.

Dr-QQ

3
2016-10-19 22:41:34

Nakoniec to bolo ľahké, vďaka Bravovi. Škoda troch zranených obrancov. Asi sa môžeme sústrediť na La ligu.

Roni957

2
2016-10-19 22:42:50

potom že nepremienaju penalty dnes sa to zase stalo a nie prvykrat že Messi už mal hattrick tak nechal kopať Neymara a ten samozrejme to svojou laxnosťou nedal....všetko je v poriadku hra celeho mužstva aj jednotlivcov ale toto čo robi NEymar pri tych penaltach je trapne a nabuduce nech ho zase pustia kopať....

naqiria

-7
2016-10-19 22:43:05

dufam ze neymar uz nebude kopat penalty, zase sa ukazalo aky lavy je pri ich zahravani. Kolko krat kopal penaltu, tolko krat to bolo len o stasti. Ako moze hrac takej kvality kopnut loptu pomaly do stredu branky?? takto zahrava kazdu jednu penaltu, a ked si brankar vyberie stranu, tak ju zakazdym chyti

2016-10-19 22:53:04

ja viem ze ani Messi nieje Top v penaltach, ale tak ako to kope neymar... na to nemam slov. to spomalenie, drobcenie ako panko, a potom to kopne rovno do ruk brankarovi, takto kope vsetky penalty. co nieje o nicom inom ako o stasti. pretoze keby to kopne k tycke po zemi alebo do horneho rohu, hoc aj keby do stredu branky ale nie do urovne brankara... skoda slov nanho

fofo112

-6
2016-10-19 22:59:26

ta naša budúcnosť čo hrala dnes jedine to, že odflákla ako obyčajne penaltu,na Leovom mieste by som ju dal radšej kopnúť Suovi.

emiliano

-4
2016-10-19 23:32:54

Okrem pár hráčov to už je móda - zahrávať len tak mimo brankára a keď brankár netrafil stranu, tak vyzerajú ako frajeri. Nechce sa im kopať k žrdiam či pod brvno. Zabil by som.A Mathieu je magor,zasa ma utvrdil. Nehrali sme dobre,výsledok skresľuje. Ak nám vypadne Pique,bude problém.

barce1ona

13
2016-10-19 22:44:04

podla mna hralo city do vylucenia super a robilo nam to velky problem.