I takéto netradičné zápasy sa z času na čas musia absolvovať. Zápas v Katare bol jednou z podmienok Qatar Airways pred podpisom sponzorskej zmluvy, takže hrajú chlapci v strede týždňa, počas nesmierne nabitého programu priateľský zápas s Al-Ahli. No a vedenia sa ujímajú hostia, krásnu prihrávku Messiho zúžitkoval Suárez, aj asistujúci hráč sa však za 2 minúty dočkal a rázom je to 2-0.

08' Suárez 0-1

10' Messi 0-2

V 17. minúte to už bolo o 3 góly, Barca sa rozbehla a nad domácim mužstvom vyhráva vďaka gólom trojice MSN 0-3.

17' Neymar 0-3

V druhom polčase znižoval z penalty na 1-3 Abdulraham, no a následne o niekoľko minút neskôr vsietil svoj prvý gól v drese Barcy Paco Alcácer, ten teda čaká už iba na svoj prvý oficiálny zásah. O 3 min neskôr zvyšoval už na 1-5 Rafinha. Obrany oboch tímov prakticky neexistovali a už o pár sekúnd neskôr to tak bolo 2-5.

51' Abdulrahman (p) 1-3

65' Alcácer 1-4

68' Rafinha 1-5

60' Aseri 2-5

65' Aseri 3-5

zdroj: forcabarca.sk

galibier

35
2016-12-13 17:21:50

mali by sme trosku brzdit..aby to nebola pre domacich nakoniec ostuda,este stale nas platia... :-)

Maxmilian

6
2016-12-13 17:32:06

Maxmilian

7
2016-12-13 17:33:16

pre tých, ktorí by si to radi pozreli zápas, celkom slušný prenos, píše že kvalita sa dá nastaviť aj na 720p60fps no nieje to 60fps, troška posekáva

2016-12-13 17:42:11

Podľa mňa to ustoja, lebo dať nejaký 10kový banán ešte stále hl. sponzorovi by sa asi nepatrilo. Alebo? Srať na nich, nech im naložia, čo sa dá:D

2016-12-13 18:23:46

Len aby nakoniec nebola naša hanmba, lebo to čo teraz hrá druhopolčasová zostava tomu sa nedá hovoriť futbal. A práve sa stal zázrak Paco Alkazer dal gól...niečo neuveriteľné !!!

Maxmilian

7
2016-12-13 18:24:10

Konečneeeeeeeeee :) :) Paco sláva konečnee :) No som zvedavý kedy sa v normálnom zápase presadí a nie v tomto priateláku :)

2016-12-13 18:27:12

No zdá sa že po tej vymyslenej penalte si naši vstupili do svedomia a v krátkom čase dali dva góly. Takže to vyzerá na príjemný priateľský zápas.

quentin

8
2016-12-13 18:27:33

...a bum ho tam aj Rafinha! Ešte nech šupne Ivan a na záver El Jeffecito, konečne;)

Fazy

10
2016-12-13 18:29:00

No musím zasa písať, vyzerá to tak, že zápas skončí 7:4 podľa prístupu našej obrany k útočníkom domácich. Absolútne ich nebrania a už je to 5:2.