Veľký deň pre rezervu FC Barcelona. Mužstvo Gerarda Lopeza v 32. kole Segunda División B doslova roztrhalo dvanástimi gólmi posledné Eldense a pripísalo si najvyššiu výhru vo svojej histórii. Neskutočné!

Doteraz bol za najväčšie víťazstvo považovaný zápas proti Villarrealu, keď v sezóne 1992/93 zdolala Barcelona B svojho súpera vysoko 8-1. Včera bol tento výsledok prekonaný už po prvom polčase, v ktorom padlo 8 gólov.

Kanonáda na Mini Estadi odštartovala v 8. minúte. Po ďalších piatich minútach svietilo na ukazovateli skóre po presných zásahoch Alfara a Carbonella už 3-0 a Katalánci na ihrisku pôsobili veľmi dominatne, pričom do konca prvej polovice zápasu padlo ešte 5 gólov. Hneď v úvode druhého polčasu sa muži Gerarda Lopeza tešili opäť, hoci potom mierne polavili, no aj napriek tomu brankár Eldense vyťahoval loptu z bránky ešte trikrát. Fanúšikovia tak boli svedkami veľkého okamihu, kedže rezervný tím FC Barcelona dosiahol najvyššie víťazstvo vo svojej histórii a zároveň dorovnal vôbec najvyšší triumf súťaže.

V kľúčovej časti sezóny majú oslnivú formu. V posledných troch dueloch strelila Barça B famóznych dvadsať gólov bez toho, aby nejaký inkasovala a v tabuľke im patrí prvé miesto. Druhé Alcoyano na nich stráca osem bodov.

FC Barcelona B 12-0 Eldense

FC Barcelona B: Puig - Nili, Marlon, Martínez, Cucurella - Sarsanedas (Kaptoum 46'), Carbonell, Gumbau - Perea (Abeledo 57'), Alfaro Romera (Cardona 46')

Eldense: Zanier - Mateo, César, David, Guille, Bergonsi, Mikey, Muratore,Tabala, Hans, Nico Cháfer

Góly: 1:0 (Romera 8’), 2:0 (Alfaro 10’), 3:0 (Carbonell 13’), 4:0 (Gumbau, rzut 19’), 5:0 (Romera 24’), 6:0 (Alfaro 29’), 7:0 (Romera 30’), 8:0 (Alfaro 44’), 9:0 (Perea 48’), 10:0 (Kaptoum 79’), 11:0 (Cardona 86’), 12:0 (Abeledo 92’)

mikimi122

17
2017-04-02 08:37:35

No a teraz by mohlo začať rozbíjať aj A-tím.