Španieli začali zostra, keď úlohu megafavorita potvrdili už v 3. minúte gólom Sergia Ramosa. Druhý gól pridal v 15. minúte Morata. O minútu neskôr potom zvyšol Isco už na 0:3! Pred koncom polčasu sa následne dokázal presadiť aj David Silva.

3 'Ramos

15' Morata

16' Isco

39' David Silva

V druhom polčase sme na gól museli čakať do 51. minúty, kedy sa presadil Iago Aspas. Následne góly pribúdali ďalej.

51' Iago Aspas

54' Morata

63' Iago Aspas

89' Goppel (vlastný)

2017-09-05 21:55:03

ten david silva je neskutočný ... škoda že ho guardiola nechcel .

bruno1

10
2017-09-05 22:29:23

Namiesto neho alebo isca sme priviedli leniveho chodca fabregasa. Jedna z najvacsich chyb poslednych 10 rokov

2017-09-06 02:29:27

fiha tak toto je sila napisat ze jena z najvacsich chyb na hraca ktory patril medzi najlepsich v time, daval vela golov asistoval a tvoril vela sanci

Jestper9

0
2017-09-06 08:46:32

medzi naj v teame? Bol žiaľbohu sklamaním. Sympatie sem a tam, ale objektívne bol sklamaním. Aj keď je pravda, že hral tam, kede nemal a bol obeťou vlastne toho, že tu bol ešte Xavi v dobrých rokoch

Vendeta

10
2017-09-05 22:44:20

Nie že ho Pep nechcel, on sa smial na tom ked nám bol ponuknutý. Mali by sme v tíme dvoch Davidov z Valencie.
Ešte doteraz nechápem prečo David Vila dostával neskor tak málo priestoru a následne sme ho predali za smišne 3M na splátky.

tominno9

5
2017-09-05 23:10:50

tak si vezmi konkurenciu hračou Messi, Villa, Pedro a k tomu pribudol Alexis Sanchez.... tréneri preferovali na hrote Lea a David nebol na krídle ako Pedro s Alexisom

Zmazaný užívateľ

0
2017-09-06 03:23:48

Repre argentiny je toalny vysmech futbalu. Absolutne nepatria na ms. A ten holohlavy trpaslik na lavicke je taky isty traged ako enrike. Argentina by v europskej kvaligikacii neporazila ani kosovo ci andorru. Bude hanba, ked tato parodia futbalu postupi na ms.

2017-09-06 08:35:28

Ty si tiež výsmech..netáraj prosím ta.Bola to prekvapiva remíza,ale vo futbale sa to stáva.Argentína ma kvalitný výber a na MS patrí.To aj Francúzi nepatria na MS?? Lebo remizovali s Lux. ?Aj Deschamps je neschopák,lebo jeho tím nedal jediný gól???Každý zápas je iný,a žiadna bitka nie je vopred vyhrana