Tréner Getafe José Bordalás pochválil svoj tím za to, že na Camp Nou dokázal v súboji proti Barcelone vydolovať cenný bod za remízu.

Hrdosť

"Getafe je skromné mužstvo a Barca je veľký klub s vynikajúcim kádrom. Odohrali sme veľký zápas. Postarali sme sa o tom, že Barcelona nám nestrelila gól a nemala príležitosti a to je naša ohromná zásluha."

Šance Getafe

"Na začiatku sme mali problémy dostať sa do zápasu a pri lopte sme sa udržiavali len veľmi krátko, no neskôr prišli momenty, v ktorých sme mohli dokonca vyhrať. Barca po strate lopty inteligentne presuje a spočiatku nám nedovolila hrať, ale od 20. minúty sme hrali pokojne. Druhý polčas sme začali dobre a mali sme svoje šance. Na Camp Nou ich nemôžeme mať viac, pretože sme malým tímom."

Úžasná práca v defenzíve

"V obrane sme odohrali úžasný zápas, dokázali sme pokryť Messiho. Je to človek a je naša zásluha, že sme eliminovali najlepšieho hráča na svete. Ide o úžasnú vec, že hráva v našej lige."

zdroj: marca.com as.com

bruno1

3
2018-02-12 09:01:58

Zebraci cely cas len zdrzovali. Ako mohol ten imbecil borbalan nastavit 3 minuty za 6 striedani a 2 zlte karty za zdrzovanie?

Rasto

12
2018-02-12 09:08:36

Títo rozhodcovia sú potupa ligy, aj Levante včera zarezali vo Valencii a tiež nastavil len2 minúty.

Mirku

18
2018-02-12 09:23:54

Včera som pozeral zápas Inter Miláno s Bolognou. Najprv rozhodca nadstavil 4 minúty, ale v nadstavení používal videorozhodcu + ošetrovanie, tak sa nakoniec hralo až 9 nadstavených minút :) tak by to podľa mňa malo byť vždy, bohužiaľ v La Lige sa toho nedočkáme pri tých rozhodoch...

2018-02-12 09:05:45

Typická španielská liga...v Anglicku by sa nastavilo min. 5 minút. Tipujem, že reálne sa odohralo proti Getafe 60-65 minút...

naqiria

15
2018-02-12 09:24:48

mozno ma tu ukamenujete, ale podla mna by v buducnosti mohli pouvazovat nad cistym casom, tak ako je to v hokeji. s prichodom VAR sa hra neskutocne predlzi a to nastavovanie minut je pekna blbost. hrac je striedany, a ide z ihriska 2 minuty(pokial to jeho timu vyhovuje).pri preruseni hry sa cas pozastavi a nenatahuje sa cas. futbal je najpopularnejsi sport na svete, ale pravidlami daleko za opicami

denis_99

10
2018-02-12 09:40:17

Futbal a ľudia okolo neho sú konzervatívni. Samotné VAR vyvoláva príliš veľké rozruchy a nie to ešte radikálnejšie zásahy do pravidiel. Čím viac je futbal iba o peniazoch, tým väčší tlak je na výsledok a futbal má zrovna také deravé pravidlá, že sa dajú využiť rôzne praktiky.

kopanakope

3
2018-02-12 09:41:55

prave to, ze je to najpopularnejsi sport na svete si ani zdaleka nedokazes predstavit co by toto pravidlo vsetko obnasalo

naqiria

4
2018-02-12 10:11:42

ja tomu rozumiem.len ked sa nad tym clovek pozastavi, tieto pravidla uz by mali davno byt prec. tak ako sa daju ovplyvnovat zapasy vo futbale nema obdoby. futbal potrebuje progressovat, ked sa v nom toci tolko penazi, mali by sa aj tieto veci zmenit

abstinent

6
2018-02-12 10:16:19

s tym cistym casom suhlasim. aspon by sa nikto nemohol stazovat ze plynie cas bez toho ze by sa hralo

LaBrie

14
2018-02-12 09:58:50

Vcera sme hrali tak mizerne, ze keby pridal aj 10 minut, tak nam to nepomoze...

bruno1

6
2018-02-12 10:51:38

S tym suhlasim. Ale opatovne hovorim, aj si to dodrbeme sami tak si to aj vyzerme. Nemozem vsak suhlasit s tym ze ak hrame zle aj rozhodca nas moze poskodit lebo sme si to "nezasluszili" Typicky priklad LM s Atletmi a jasna penalta na konci