vs. Eibar
skončil sa
ČLÁNOK
článok

Amor: Zmeniť dátum finále pohára nebolo jednoduché

08:10, 13. 2. 2018, Lukas ROZHOVORY

Riaditeľ FC Barcelona pre inštitucionálne a športové záležitosti Guillermo Amor po stretnutí s predstaviteľmi Sevilla FC a Kráľovskej španielskej futbalovej federácie prehovoril na tému dohody miesta a času konania finále Copa del Rey.

Zmeniť dátum finále nebolo jednoduché

"Pre nás je všetko v poriadku. Hovorili sme o rôznych možnostiach, niektorých zložitých či dokonca nemožných. Sme názoru, že zmeniť dátum finále nebolo jednoduché. Nakoniec sa bude konať 21. apríla na Wanda Metropolitano a všetko je v poriadku."

Barcelona sa termín finále snažila zmeniť vzhľadom na to, že 25. apríla je na programe prvý zápas semifinále Ligy Majstrov. Katalánci sa chcú vyhnúť odohratiu dvoch tak ťažkých zápasov v priebehu niekoľko dní. Amor však priznal, že iný termín veľmi do úvahy neprichádzal.

"Nebolo to možné vzhľadom na kalendár. Počas sezóny je naplánovaných množstvo zápasov v mnohých súťažiach. Hráme vo všetkých súťažiach a dúfam, že to tak zostane do samotného konca. Ak v tomto čase hrávate vo všetkých súťažiach, je to dobré znamenie."

Amor na záver uviedol, že Barcelone nežiadala o finále na Santiagu Bernabeu, tak ako to prezentovali všetky španielske médiá.

zdroj: as.com
foto: as.com

© 2010, Autorské práva ForcaBarca.sk. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu je výslovne zakázané.
Diskusia
08:44 13.2.2018 ∙ Leo_Messii
- -27 +

A odkial uz vedia, ze budu hrat semifinale LM?

12:11 13.2.2018 ∙ bruno1
- 4 +

kto "oni" ty madridska mrdka?

09:01 13.2.2018 ∙ jan22
- 38 + top komentár hviezda

Nikto dopredu nevie,že ktoré mužstvo postúpi dalej v LM,ale tá možnosť je a bolo potrebné aj túto alternativu brať do úvahy - "že jo Leo_Messi.

12:24 13.2.2018 ∙ Leo_Messii
- -5 +

Ja nie som madridska mrdka brunko...

Ak chceš pridať komentár musíš sa registrovať
Alebo môžeš použiť Facebook login