Barcelona si s Bilbaom na domácej pôde opäť bez problémov poradila a upevnila si tak svoju pozícii prvého mužstva v španielskej La Lige. O presné zásahy v stretnutí sa postarali Alcácer a Messi. Zápas, ktorý mala Barca úplne pod kontrolou!

Prvý gól stretnutia bol ukážkovo biliardový a z presného zásahu sa tak mohol tešiť Paco Alcácer, ktorý nemá priveľa hracieho času, no keď sa do duelu dostane, častokrát preukáže, že je pre svoje mužstvo platným hráčom. Gólové momenty nájdete tu.

Červená: Pán rozhodca

Jeho výkon z prvého polčasu snáď ani netreba komentovať. Neradi sa obraciame k rozhodcom, ale dnes to bol opäť veľmi slabý výkon, žiaľ hodný tomu, čo vídame v najvyššej španielskej súťaži až priveľmi často. Dúfajme, že to vidia aj kompetentní a situácia sa v budúcnosti bude nejak závažnejšie riešiť.

Oranžová: Pokles atraktivity

V druhom polčase prišla kontrola diania, menej risku, pohybu a aj niekoľko nepresjenších nahrávok. Efekt Valverde priniesol i toto – dokonalý cit pre to, kedy pridať a kedy ubrať. Mnohým to však môže prísť na domácom svätostánku Camp Nou ako málo. Exhibícia sa teda ani dnes nekonala, škoda však, šancí bolo na to viac než dosť.

Zelená: Famózny úvod stretnutia

Okrem toho, že si dnes oddýchol Luis Suárez, sme sa mohli tešiť z vyslovene elektrizujúcej prvej pätnásťminútovky. Pravdou však je i to, že sa hosťujúci celkom poriadne trápil a svojmu súperovi toho dovolil naozaj veľa. Okrem dvoch gólov sme mohli byť svedkami aj ďalších zásahov do čierneho, mimo však bola konštrukcia brány, poprípade veľmi dobre a rýchlo zasiahol brankár Kepa. Messi opäť božský, výborne však hrali aj Coutinho či Dembéle. Z druhého menovaného už snáď opadáva tlak a my sa tak môžeme tešiť na jeho schopnosti v plnej rýchlosti. Pochváliť dnes treba aj obranu, ktorá si čisté konto nenechala vziať a potešila tak svojho gólmana medzi troma tyčami.

zdroj: forcabarca.sk

kaspec22

top komentár
55
2018-03-18 18:21:02

3 body super a první poločas top. Dembelé se rozehrál a teď budeme držet palce Villarrealu, protože kdyby Atleti ztratili body, mohli by jsme mít více klidu v závěru LaLigy.

jan22

9
2018-03-18 20:29:30

Text ...atléti aj stratili 3 body,dnes im nevyšiel zvyčajné vedenie a prehrali 2:1 . Simeone pri čiare sa pokusal vzlietnuť,ale nedarilo sa mu.

2018-03-18 18:22:29

je to nezvyk vidět barcu nechávat soupeře hrát...je to změna která se zatím vyplácí, tak proč ne...coutinho super, dembelé se začíná chytat...co víc se přát

lovefootball

-20
2018-03-18 18:37:43

Asi od 160 milionoveho hraca ocakava trochu viac...

-10
2018-03-18 18:38:13

Mala byt reakcia na fosna.:D

Zmazaný užívateľ

18
2018-03-18 18:23:27

s tym rozhodcom to az take strasne nebolo, cervena z vasej strany mi pride prilis zaujata, druhy polcas uplna uspavanka

loptajegulata

15
2018-03-18 18:28:25

mrzí ma to len z pohľadu že by som doprial leovi obhájiť zlatú kopačku ale inak to dáva zmysel vypúšťať druhé polčasy ked je vyhratý zápas v prvom

27
2018-03-18 18:30:14

a prečo strieda hráčov ako coutinho a dembele namiesto rakitiča albu piqueho umtitit čo sú oveľa viac vyťažení

Jackopz

15
2018-03-18 18:34:46

Keď sme pri tom rozhodcovi, nemal náhodou dostať Lahoz stopku na 3 kolá? Minulý týždeň som pozeral na digi Malagu tuším a veselo si tam popiskoval s tým jeho čelom.

2018-03-18 18:36:09

v prvej polovici sezony ste nadavali(ano casto pravom)na prve polcasy,teraz sa zase nadava na druhe polcasy.Dalsie vitazstvo,dalsie tri body dalsie ciste konto,druhy polcas takticky absolutne perfektne zvladnuty ale tu je stale v kuse hejtovanie.Pozrite si kalendar co nas caka a pochopte ze teraz uz ide o vsetko a casto krasa futbalu musi ustupit ucelnosti.Kopia sa nam zranenia,musime hrat tak aby sme si drzali naskok a boli maximalne prichystany na dalsie boje v lige majstrov(ci finale CDR)a na to treba mat sily,nehrat uz len na tu povestnu rezervu alebo silou vôle.Vsetko ide tak ako ma,pozrite si tabulky.A na eru Pepa Guardiolu prosim vas uz len spominajme...take muzstvo Barca nemala nikdy predtym a bojim sa ze uz ani nikdy mat nebude.Dakujem chalanom za dnesny vykon a vitazstvo.

Danny

9
2018-03-18 19:00:00

Toto si aj ja hovorim :D bolo tu kritizovanie ze prvy polcas nehrame a az v deuhom zaciname ze mame hrat prvy polcas nech si hraci v druhom oddschnu ... teraz je to viac menej tak a stale zle :D

2018-03-18 18:55:17

Prvý polčas super s plno šancami a troma nastrelenými žrďami ale druhý polčas katastrófa. Niekto by povedal že sme kontrolovali zápas, ale ak môžeme nadeliť súperovi aj šesť gólov prečo nie? Naopak druhý polčas sme odohrali ako tréning, čo nie je veľmi dobrým ukazovateľom, keďže nasleduje repre prestávka, takže sme sa nemali načo šetriť a ani súpera. Skrátka výkon v druhom polčase nebol hodný Barce !!!

marqueen

-1
2018-03-18 21:10:18

Presne tak, na ten druhý polčas sa nedalo pozerať. Takto hrať barca nemôže.Loptu nemala absolútne pod kontrolou, nemohla sa dostať ani na súperovu polovičku, nepresné prihrávky, žiadne šance...Chcem vidieť dobrý výkon celý zápas a nie jeden polčas..

2
2018-03-18 19:13:02

Co rozhodčí nezvladl v prvnim poločase? Nevidel jsem ho.. Diky!

2018-03-18 20:43:18

Diky! Divím se,ze takoví rozhodčí muzou pískat v nejlepsi fotbalové soutěži sveta...

BoixosNois

2
2018-03-18 19:13:23

To co bylo ten druhý poločas? Chápu, že se není kam hnát a je třeba zápas kontrolovat, ale tohle mi teda nepřišlo, jako nějaké poklidné dohrání zápasu. Kdyby Bilbao bylo trochu schopnější, tak některý ze svých náznaků využije a drama je na světě. Nevím, proč přestat hrát a nedat místo toho třeba další gól, nebo dva a pak to dohrávat tímhle stylem. Koukal jsem celý zápas, ale druhý poločas mi přišlo, že se dívám na nějaký záchranářský souboj druhé ligy, uplně mrtvé..Ale první poločas byl super, jen to mohlo být více, než 2:0.

BoixosNois

1
2018-03-18 19:14:35

A vůbec, co rozhodčí (ne)pískl tak strašného? Asi mám nějaký výpadek, ale nevybavuju si žádnou chybu, která by razantně ovlivnila utkání..