Zlatan Ibrahimovič má za sebou premiéru v americkej futbalovej lige. Presnejšie, debut snov. Derby medzi Los Angeles Galaxy a Los Angeles FC začali lepšie hostia, ktorí na začiatku druhého polčasu vyhrávali už 3:0. Domáci sa však zomkli a po výhre 4:3 brali všetky body.

Veľkú úlohu v tomto zohral aj švédsky útočník, ktorý do hry naskakoval za stavu 1:3 ako náhradník. Odohral 20 minút a za ten čas stihol zahviezdiť ako to len on vie. O 5 minút na to totiž vyrovnal. Skvostný volej zhruba z 35 metrov nedal brankárovi súpera šancu. Ibrahimovič potom v nadstavenom čase rozhodol o výhre svojho tímu hlavičkou. Masaker debut.

zdroj: youtube.com