Barcelona porazila Athletic Club Bilbao 1:0. Aj tento zápas priniesol množstvo zaujímavostí a štatistík.

@2010MisterChip: Marc Guiu strelil gól len 34 sekúnd po nástupe. Žiadny hráč Barcelony nedal pri svojom debute gól rýchlejšie.

@OptaJose: Marc je zároveň najmladším (17 rokov a 291 dní) hráčom Barçy v 21. storočí , ktorý skóroval pri svojom debute.

@2010MisterChip: Barça vyhrala posledných 9 zápasov po reprezentačnej prestávke, strelila v nich 21 gólov a dostala len 3.

@OptaJose: 0 - Barcelona neprehrala ani jeden z posledných siedmich zápasov proti Athletic Club Bilbao v La Lige, pričom vyhrala sedem z nich, vrátane štyroch pod vedením Xaviho.

@2010MisterChip: Tímy s najmenším počtom prehier v zápasoch bezprostredne po reprezentačnej prestávke v LaLige: 5 - Athletic, Barça, Real Madrid; 7 - Atlético; 9 - Real Soceidad.

@alexdelmas10: 5 - toľko kontaktov s loptou mal João Felix do 25. minúty zápasu, keď hral na pozícii falošnej deviatky.

@2010MisterChip: Stretnutia medzi Barçou a Los Leónes priniesli najviac gólov v histórii La Ligy (610).

@2010MisterChip: Pre oba tímy to bol zápas číslo 3000 v LaLige.

@2010MisterChip: Ernesto Valverde nikdy nevyhral ako tréner hosťujúceho tímu nad Barcelonou. V 15 zápasoch utrpel 10 prehier (dnes šesť v rade) a päť remíz.

@2010MisterChip: Athletic nevyhral na ihrisku Barcelony už 22 rokov.

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.