FC Barcelona remizovala s Valenciou 1:1. Gól za tím strelil Xavi João Félix. Nižšie uvádzame štatistiky a najdôležitejšie momenty zo včerajšieho stretnutia.

@OptaJose: Barcelona je tímom v piatich najlepších európskych ligách s najvyšším počtom nevyužitých šancí v prvých polčasoch (23), ako aj v celých zápasoch (41 do polčasu proti Valencii).

@2010MisterChip: Góly João Félixa v jeho prvých 14 zápasoch: v La Lige za Barcelonu: 3 (2 doma, 1 vonku), Atlético: 2 (1 doma, 1 vonku) a v Premier League Chelsea: 3 (1 doma, 2 vonku).

@OptaJose: Raphinha asistoval pri troch z posledných štyroch gólov Barcelony v La Lige, čo je rovnaký počet asistencií pri predchádzajúcich 30 góloch.

@2010MisterChip: Barcelona inkasovala 19. gól v 17. kole La Ligy v sezóne 2023/24, zatiaľ čo v minulej sezóne Blaugranas dostali 19. gól až v 38. kole ligy.

@2010MisterChip: Barcelona nevyhrala o viac ako 1 gól už 17 zápasov v rade (od 5:0 proti Antverpám pred 3 mesiacmi), a to DRUHÝ raz vo svojej 124-ročnej histórii. Medzi októbrom 1962 a februárom 1963 tých zápasov bolo 18, čo je rekord, ktorý môže byť vyrovnaný už túto stredu.