Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-06-15 08:14:40
Araujo dostal celych 90 minut tak nechapem ten hate
2020-06-15 10:16:38
Sám tréner sa po zápase vyjadril, že hrať budú všetci, tak nechápem takéto predčasné závery. Araujo dostal šancu od začiatku, v ďalšom zápase to môže byť niekto iný. Bez rotácie sa taká zápasová frekvencia nedá zvládnuť, takže treba byť trpezlivý a vďačný, že môžme opäť po dlhej dobe sledovať náš obľúbený tím.
2020-06-15 10:26:06
Jenže za to nemůžou trenéři, když jim to vedení furt kupuje nějaký hráče... na co se kupoval třeba firpo když máme cucurelu na hostování a další schopný v juniorce to už měli radši koupit grimalda který má za sezónu víc asistenci než firpo za celou kariéru. Je třeba hledat problém na úplným začátku
2020-06-15 10:33:19
najviac je treba vyčítať trenerom, že im chýba odvaha nasadzovať mladíkov do do zápasu.. teraz, keď môže Setien využiť 5 tich striedať, tak mladí sedia..nič iné by ma na tom nevytočilo, ale znovu sa prejavuje prestupový amaterizmus najväčšieho zrna..mladíci sedia a ideme kúpiť za šialené prachy Martinéza, ktorého som ani nepoznal, kým vedenie neprejavilo o neho záujem..pustil som si archív Interu a musel som si všimnúť Martineza len podľa čísla a nie podľa výkonu..Braitwaithe je o level vyššie od Martinéza a jeho výkon u nas postupne ide hore....niekto sa tomu smeje ale Škriniar by bol u nás 100% posilou..čoho sa ešte dočkáme..visca..