Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2024-04-22 08:45:11
Obohratá platňa, nepriznať si chybu, poukazovať na druhých, plakať ako je všetko zlé, ale sám na seba sa nepozrie. Typické :-)
2024-04-22 08:54:30
Práve v tomto je rozdiel v tréneroch ako Peph a Xavi. Pán tréner zaslúžili ste si vyhrať? Pokial som dobre videl.
1- Vinicius ak by premenil svoje šance čo išiel asi 2,3x prakticky na brankára tak tak by bol stav inde,kolko mal Madrid šancí posledné minuty?
2- Real mal na stoperoch 2 zaloznikov a nastúpil v strede s hracom čo ma 38 rokov a za parťáka mu bol 34r ,hrci už spolu nehravaju lebo vždy je problém v dinamike a nestíhajú ,napriek tomu to dopadlo ako dopadlo.
3- pán tréner vždy to obohrate ako ste si zaslúžili vyhrať a plac ale keď sa pozriete n tabuľku tak niekde je chyba
4-Pam tréner keď si pozriete 3 EL Clasica v tejto sezóne tak ste nevyhral ani jedno(ak sa nemylim)
5- Real vždy po kole nehral a nechal hrat barcu čo bolo dosť viditeľne že inn stačila remíza ,jak dostal ale gol tak zapol a za pár minút to bolo vyrovnane.

Presne toto je chyba v Barce že furt plače a sústredí sa na Madrid ,neberte to ako provokáciu len skratka Xavi či Laporta vždy musia perlit.
Mimochodom Canal+ robil rozbor zákroku na čiare o ktorom sa vyžarovalo zopár ľudí že nehoráznosť.Daval tam pohľad z vrchu a jasne nebol gol takze rozhodnutie správne.
2024-04-22 08:55:19
Mrzí ma, že sa vyhovára vždy na niečo...ok, goal line je hanba že nie je, ale za mňa to gól nebol - nemôže tvrdiť, že to je chyba rozhodcu alebo varu (že gól neuznali, nie je to typ negolu ako v minulosti proti betisu), to je chyba tebasa...ale štve ma,vzecsi neprizná chybu, že cancelo hral hovno, ferran že dodal intenzitu Barcelone? Skôr Realu 🙈
2024-04-22 08:56:26
Mňa liga už tento rok dlhšie netankuje, nejak som sa uspokojil s tým, že sme dostatočne odskočili Bilbau a zahráme si budúci rok LM. S titulom som už nepočítal. Najťažšie stráviteľné je vypadnutie z dobre rozohratej LM, kde sme mohli zachrániť sezónu a mali sme reálnu šancu na finále. Tam sa už potom môže stať hocičo. Nehovoriac o tom, že sme mohli predskočiť Atlético a ísť na MS klubov.
2024-04-22 09:21:51
Xaviho som ako hráča miloval ale je úplne pomýleny človek bez sebareflexie čím skôr odíde a príde poriadna sekera tréner čo nebude mať problém dojebal hráčov ako malé deti nech sa nezmeni
2024-04-22 09:37:44
Nebudem hodnotit Saviho, ale ak by som mal ako nestranny divak zhidnotit rozhodnutie sudcu v klucovych momentoch, ostal by po skole. Ta lopta bola za ciarou pat mizno desat cm. Ano vidiet to nebolo uplne jasne, ale logika nepusti podla polozenia ruk brankara. Vaskezovi by som dal zltu kartu namiesto penalty. Kobarsiho noha mu vobec neprekazala v normalnom pohybe podla mna
2024-04-22 10:00:51
Jasné, že Ancelotti nevyplakáva a nenadáva na rozhodcov, keď im v každom zápase nadržiavajú a pískajú pre nich. Všetci to vidia...
2024-04-22 10:13:21
Nemám rád výhovorky, ale ak ti neuznajú penaltu a gól, naopak dive uznajú za penaltu, tak sa asi ťažko dá zvíťaziť. Chyby boli, ale boli aj na strane Realu.
2024-04-22 10:35:58
Ale sa tu hemží baleťákmi,aby si ospravedlnili zápas