Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2024-04-25 17:49:19
Roque musí oslavovať :) ... ale nie, neviem ako sa mám cítiť. Za mňa je toto asi taká zlatá stredná cesta.. úprimne nebudem čakať žiadne zázraky a dúfal som vo Flicka ale ak sa nevieme dohodnúť s ním resp. iným skúseným trénerom tak mi Xavi príde ako lepšia voľba ako tam dávať Marqueza.
2024-04-25 18:07:37
No paráda. Dle mě nebyl nikdo Top kdo by k nám teď šel a bude se čekat na další léto, kdy to asi bude jiné. Co se musí změnit je dynamika týmu, protože tam jsme opět proti PSG a Reálu zaostávají o parník.
2024-04-25 18:18:13
Za mňa je pokračovanie Xavi chyba, jednoducho opäť prevládla nostalgia za minulosťou. Ak bola šanca mať na lavičke Flicka a k tomu Domèneca Torrenta ako asistenta tak tá chyba je o to väčšia.
2024-04-25 18:42:12
Třeba budu překvapen, ale pochybuji, za mě velmi špatně rozhodnutí. Xavi až na světle výjimky mnohokrát ukázal, že krom své vášně a dobrého vztahu s kabinou nemá kvality na trenéra Barcelony. Nesmyslná střídání, neustále výmluvy místo sebereflexe, chování na lavičce jako 10leté dítě (počet ČK bude jen narůstat).
Navíc už opravdu nerozumím tomu, co by se muselo víc stát, aby se trenér označil za "neúspěšného". Vypadli jsme (odstudně) z Ligy mistrů, prohráli si sami ligu i pohár po třech prohrách s Realem. Tým hrál 3/4 sezóny příšerně a maličko se zvedl teprve poté, co Xavi ohlásil odchod. To už myslím mluví za vše
2024-04-25 19:25:53
Borci, čistě hypoteticky...myslíte si že to celý mohla být jenom fligna? Že se celou dobu vědělo, že Xavi zůstane a celá záležitost s odchodem byla jen aby se sejmul tlak z týmu? Přecejen se celou dobu psalo jak tým hraje na houby a jak má být Xavi odvolanej a na hráče to přece musí vyvíjet enormní tlak... Tím, že oznámil odchod to celý skončilo a hra šla nahoru... Netvrdím, že to tak bylo, ale kdyby se to v budoucnu provalilo, vůbec bych se tomu nedivil...
2024-04-25 20:04:34
Som zvedavý,čo by tak s týmom,ktorý má 8 hráčov základnej zostavy naraz na tribúne urobil Flick s Tuchelom a DecZerbim dohromady.....
Xavi dokázal s tým mužstvom sa dostať tam kde bol v LM i v LL.
2024-04-25 23:40:19
velmi by som chcel vediet ci ho Laporta presviedcal len kvoli financnej stranke, alebo si naozaj mysli ze s takym trenerom ako Xavi sa posunieme vpred.
2024-04-26 08:41:17
Ja osobne Xavimu verím. Ako tu bolo písané treba popracovať na fyzičke a myslím že budúcu sezónu to dotiahneme ďalej.
2024-04-26 09:05:26
Takže budeme minimálne ďalšiu sezónu hrať na milión prihrávok a v 40 min. ťahať nohy za sebou, ale "tešme sa", naša DNA ostane... to sa naozaj nenašiel lepší tréner ako Xavi? veď ich je milión... opäť raz vyhrala nostalgia nad zdravím rozumom :(