"Príde čas, kedy svojim vnúčatám budem môcť povedať, že som bol na trávniku spolu s Messim. Dokopy to boli možno 2 minúty - po 60 sekúnd doma aj na výjazde, v osemfinále Ligy Majstrov v roku 2017, ale stále to mám vo svojej knihe rekordov."

"Budem im to neustále opakovať, pretože Messi je ten najlepší v histórii. Snažíte sa vymyslieť nové spôsoby, aby ste mohli hovoriť o tom, čo robí a to najlepšie, čo som mohol vymyslieť je, že je živý monument; je to hráč, ktorého by sme sa mali pokúsiť vidieť naživo aspoň raz za život."

Komentáre

emiliano

7
2019-11-21 08:26:37

Tak, tak, Peter. Povedali to mnohí, že by sme mali byť šťastní, že žijeme v dobe, keď je tu Leo. Lebo nič také po jeho odchode dlho, dlho neuvidíme. To nie je pár brilantných, geniálnych akcií za kariéru, ktoré možno si púšťať, To je prakticky 15 rokov permanentnej šou, prakticky v každom zápase niekoľko akcií v jeho podaní, keď človek žasne, ako to mohol urobiť. Ale zvykli sme si, že prejde len tak mimochodom dvoch či troch hráčov, že prihrá v spletí hráčov na gól, aj keď sme tam nevideli cestu, že dáva góly z trestňakov z veľkej vzdialenosti, že si loptu vedia pomedzi hráčov len tak, akoby tam nik nebol... A zdá sa to ľahké. Dokonca ho kritizujeme. Neporovnávame, že iní špičkoví hráči toto urobia len občas za celú sezónu, že im nevyjde mnoho akcií...Až keď Leo skončí a nič také nebudeme vidieť, budeme sa vracať k videám s Leom. Fanúšikovia, ktorí nehrali súťažne futbal, nevedia, aké je to, čo robí Leo neuveriteľne ťažké. To ocenia futbalisti, lebo vedia, aké je ťažké spracovať lopty v malom priestore, viesť si loptu v hustom priestore a zároveň vidieť, kde sú postavení ostatní a ako to vyriešiť.

totelcamp

0
2019-11-28 09:40:47

diky peter, tak som rad ze som ho videl 12x nazivo.

Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.