Futbalová tipovačka na zápas FC BARCELONA – REAL MADRID, ktorý môžete sledovať v priamom prenose aj na TV Tipsport! Tipujte SPRÁVNY VÝSLEDOK a MINÚTU PRVÉHO STRELENÉHO GÓLU najneskôr do začiatku duelu (2. apríla 20:30) a vyhrajte zaujímavé ceny!

Kto uhádne obidve podmienky ako prvý, získa 1 500 Netov na tipovanie (15 EUR) a kto uhádne ako druhý získa 1 000 Netov na tipovanie (10 EUR).

Navyše pre každého nového klienta, ktorý sa zaregistruje v Tipsporte TU, máme skvelý bonus!

Každý novoregistrovaný klient, ktorý sa zaregistruje v Tipsporte v období od 28.03.2016 do uskutočnenia zápasu 02.04.2016 získa zaručený bonus na tipovanie. Ako na to? Treba splniť len tieto tri jednoduché kroky:

2. Zaregistrujte sa v Tipsporte TU!

3. Pridajte tip pod tento článok a nemôžete prehrať.

Keď sa zaregistrujete a stanete sa novým klientom Tipsportu, napíšete svoj tip pod tento článok, odmena Vás určite neminie.

300 Netov (3 EUR) na tipovanie získa každý novoregistrovaný klient Tipsportu, ktorý uvedie nesprávny tip.

500 Netov (5 EUR) na tipovanie získa každý novoregistrovaný klient Tipsportu, ktorý uhádne správne víťaza tohto zápasu.

1 000 Netov (10 EUR) na tipovanie získa každý novoregistrovaný klient Tipsportu, ktorý uhádne presný výsledok zápasu..

zdroj: tipsport.sk

Teo07

34
2016-03-29 10:49:12

Ak som to správne pochopil, ak uhádnem presný výsledok zápasu a k tomu presnú minútu, kedy padne prvý gól, vyhrám 15 (slovom pätnásť!!!) EUR!?!?!? Toto, dúfam, nemyslíte vážne!! Nechceli ste povedať 15.000,- (slovom patnásťtisíc EUR!?) Preboha, radšej nerobte nič, ako takúto trápnosť!!!

arogantaldo

-5
2016-03-29 11:23:00

aj v banke ti daju za termínovaný vklad AZ tri percentá a úver ti úročia IBA 13timi percentami...
nie si vôbec skromný

Teo07

36
2016-03-29 11:42:56

Kebyže viem presne trafiť výsledok El Clasica (!!!), a k tomu presne trafiť minútu, kedy padne prvý gól (!!!), tak som medzi tipérmi to, čo Messi medzi futbalistami! Úplná extratrieda! A za to je odmena 15,- E, ktoré ešte k tomu môžeš minúť len v Tipsporte. Mohli ešte pripojiť tip, koľko bude mať v 58 minúte nabehané Barcelona metrov a koľko v 79 minúte presných prihrávok. Kto k tomu pridá presný počet blonďavých detí do 12 rokov nachádzajúcich sa na štadióne cez polčasovú prestávku, vyhrá ďalších 5,- E, plus poukážku na 50% zľavu na hamburger bez uhorky.

Heaton07

5
2016-03-29 12:06:22

Veď vyhráš 15EUR len za tip(zadarmo). Podaj stávku za 100e a kludne môžeš vyhrať aj tých 15.000, nič ti v tom nebráni.

Teo07

12
2016-03-29 12:20:27

Za natipovanie v hodnote 15,- E, stačilo dať podmienku, kto vyhrá sobotňajšie El clasico. To by bolo tak adekvátne.

Hobo

9
2016-03-29 13:44:02

No fakt trošku prehnane tipnut výsledok a ešte aj minútu streleneho gólu. To nech tipuje radšej môj 8 ročný syn, fanúšik Neymara.