vs. Málaga CF
skončil sa
ČLÁNOK
článok

Sampaoli: Chcem trénovať Messiho

18:55, 7. 1. 2017, marko31 ROZHOVORY

Tréner Seville Jorge Sampaoli poskytol rozhovor pre Goal.com, v ktorom vyjadril svoju túžbu pracovať s Leom Messim. Okrem toho Argentínčan hovoril aj o mužstve Luisa Enriqueho.

Kto by nechcel trénovať najlepšieho hráča na svete?

"Páčilo by sa mi trénovať Messiho, aby som ho mohol sledovať každý deň. Je to jedinečná príležitosť vidieť najlepšieho hráča na svete zblízka. Momentálne je vo výbornej forme. Kto by ho nechcel trénovať? Pokiaľ je spokojný, máte 95% zápasu vo vrecku. Je ťažké prehrať, keď sa cíti v pohode."

Súčasná Barcelona

"Súčasná Barcelona sa výrazne líši od tej Pepa Guardiolu. Je náročné dosiahnuť úroveň tohto tímu. Hráči boli na vrchole kariéry a mali dlhoročný spôsob hry, ktorý bol veľmi vážený. Teraz je úplne iná, oveľa praktickejšia. Nie je taká dominantná v držaní lopty ako za Guardiolu."

zdroj: fcbarca.com

foto: goal.com

© 2010, Autorské práva ForcaBarca.sk. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu je výslovne zakázané.
Diskusia
19:10 7.1.2017 ∙ Lukasino
- 40 + top komentár hviezda

Výborný tréner, dokázal to v chile aj v seville.

20:22 7.1.2017 ∙ GabrielSVK
- 23 +

Možno raz bude trénovať aj Barcelonu. Páči sa mi jeho charakter, proste neustále prežíva tie zápasy, v podstate počas zápasu "behá hore-dolu" a to sa mi páči. On je charakterom niečo ako Simeone.

20:57 7.1.2017 ∙ Radovan
- 17 +

prezivanie zapasov nevyhrava zapasy...ale samozrejme je to dobry trener, uz to dokazal

21:02 7.1.2017 ∙ Jhonys
- 8 +

přesně tak.. a neskutečně mě baví, jak tady pro dost lidí je známka kvalitního trenéra to, jak prožívá zápas u postranní čáry :D :D

21:53 7.1.2017 ∙ fantomas
- 8 +

Každopádne, ak je pri čiare tréner, ktorý to prežíva, burcuje a diriguje, tak sa hráčom hrá lepšie. On ich poupraví, zakričí čo kam, povdzbudí. Sám som to poznal, hrá sa tak jednoduchšie.
Taký Conte dosiahol tie výsledky aj vďaka tomu neustálemu divadlu pri čiare.

22:45 7.1.2017 ∙ Jhonys
- 0 +

já vím, Ronaldo takhle odkoučoval sám celé finále Eura.. :D :D ne takhle, něco jiného je, když ten kouč tým u postranní čáry diriguje, povzbuzuje a předává taktické pokyny (jako třeba Lucho), než jen běhání jak urvání z řetězu... Myslím, že Conteho úspěchy spočívají hlavně v něčem jiném, než v tomhle prožívání zápasu u lavičky. A koučovat se dá úspěšně i s ledovým klidem, viz Tito :)

Ak chceš pridať komentár musíš sa registrovať
Alebo môžeš použiť Facebook login