vs. Atlético Madrid
o 5d 7h 48min
ČLÁNOK
článok

Messiho kritizovali aj Maradona či Alves

16:53, 10. 1. 2017, Lukas ROZHOVORY

Individuálne ocenenia nepatria medzi Messiho priority, čo Argentínčan deklaroval pri nejednej príležitosti. Niektoré futbalové osobnosti to však vidia inak - hráči Barcelony mali byť na ceremoniáli FIFA The Best prítomní.

Cenu pre najlepšieho hráča sveta za uplynulý rok si podľa predpokladov prevzal Cristiano Ronaldo. Messi a spol však gala v Zürichu odignorovali, pretože ich v Copa del Rey čaká dôležitá odveta, v ktorej sa hrá o postup. Pre mnohých pochopiteľné, pre mnohých nie.


Medzi Messiho kritikov sa však pridal aj Dani Alves, ktorý povedal:

"Mali prísť. Taký je môj názor. Sú viac než dobre pripravení, aby sa na gala objavili a potom v stredu odohrali zápas. Ich rozhodnutie treba rešpektovať, ale mali tu byť. Videl som veľa hráčov Realu a cítil som sa zle."

Inak to nevidí ani Diego Maradona, ktorý si takisto myslí, že Messi nemal zostať doma. Doslova povedal:

"Som rozčarovaný z toho, že Messi neprišiel, pretože práve tu je možné bojovať. Z domu, spred TV neporazíte nikoho. Neviem prečo Barcelona na tak dôležitý večer neprišla. Majú svoje priority a pre Lea bolo prioritou neprísť. Myslím si, že ak by do Zürichu prišiel, mohol by zabojovať viac ako z Barcelony."

Názor o cene FIFA The Best si tak môžete urobiť tiež.

zdroj: sport.es squawka.com
foto: sport.es

© 2010, Autorské práva ForcaBarca.sk. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu je výslovne zakázané.
Diskusia
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Ak chceš pridať komentár musíš sa registrovať
Alebo môžeš použiť Facebook login
AG Sport - internetový obchod