vs. Málaga CF
skončil sa
ČLÁNOK
článok

Čo robí Neymar v Las Vegas?

18:00, 17. 6. 2017, marko31 ZAUJÍMAVOSTI

Neymar si svoje prázdniny užíva v Spojených štátoch. Začal v Los Angeles, kde mu spoločnosť robil jazdec F1 Lewis Hamilton a potom si s parnerkou Brunou Maquenize zašiel na atrakcie do zábavného parku Six Flag Magic Mountain. Aktuálne sa nachádza v Las Vegas.

Nie je to po prvýkrát, čo Neymar zavítal do Las Vegas, autentického raja pre fanúšikov pokru. Brazílčan sa zdržiava v Aria Resors&Casino, kde sa stal poloprofesionálom a zapojil sa do viacerých súťaží. Najprv začal hrávať kartovú hru online, no zakrátko sa objavil v kasínach. Hviezdny útočník FC Barcelona má pritom rovnakú záľubu ako jeho spoluhráč Gerard Piqué, s ktorým navštívili už zopár turnajov v Španielsku. V najbližších dňoch sa plánuje presunúť do Brazílie a strávi tam zvyšok svojho voľna. 30. júna nebude chýbať na svadbe Lea Messiho.

zdroj: sport-english.com

foto: twitter.com

© 2010, Autorské práva ForcaBarca.sk. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu je výslovne zakázané.
Diskusia
21:07 17.6.2017 ∙ singo1
- 6 +

Gembluje :)))))

21:46 17.6.2017 ∙ abstinent
- 4 +

co ine sa tam da robit

08:11 18.6.2017 ∙ emiliano
- 6 +

Nerád ho vidím v casíne a nerád čítam, že je to jeho záľuba,len aby neskončil zle. Peňazí má do bludu, ale svojho času som čítal, že asi 60% či dokonca 80% ? hráčov v PL po skončení kariéry vyhlási osobný bankrot. Príčina: Nschopnosť prispôsobiť svoje výdavky zmenšeným príjmom, rozvody, kde prídu o veľa peňazí, hlúpe investície, gamblerstvo z nudy.

Ak chceš pridať komentár musíš sa registrovať
Alebo môžeš použiť Facebook login