Neymarovi zápas proti Juventusu chutí! Dvojicou jeho gólov totiž Katalánci už po pol hodine hry vyhrávajú 2:0 a predovšetkým ten druhý presný zásah bol lahôdkový.

15' Neymar

26' Neymar

V druhom polčase Barca úplne vymenila jedenástku na trávniku a na hre sa to prejavilo tým, že viac z hry začal mať Juventus. Ten svoj tlak zužitkoval po hodine hry, kedy znížil Chiellini.

63' Giorgio Chiellini

zdroj: youtube.com

stulda

38
2017-07-23 00:46:29

Zatim hrajeme neskutecne. Neymar + Messi combo, o tom ani netreba mluvit. A libi se mi i ten pressink. Juve si trikrat kopne do balonu a uz ho mame zase u sebe.
Doufam, ze Ney zustane.

barcelonasvk

6
2017-07-23 00:47:34

hra pekná najme neymar :) ale pique niekedy roby chyby velke to by pri rýchlych hráčoch ako Bale,CR7 bolo smrtelne

2017-07-23 01:00:05

keď sa rozhodovalo o titul tak som pozeral real a namerali mu tam 33km/h https://www.youtube.com/... tu som to našiel to je dosť podľa mňa a pique ho dobre brani lebo je vysoky a silny ale v rychlosti ma pique už problem

MaxiKing

-14
2017-07-23 01:46:24

Dosť rýchly na to, aby dal v jednom zápase Juve viac gólov ako Messi za dva.

Radovan

18
2017-07-23 01:50:42

Ale prilis pomaly na to, aby si ho dakto v clasicu vobec vsimol..ak v nom teda hral, nevsimol som si

9
2017-07-23 01:51:29

Stale dookola spominas zapas proti Juve takze teba neberiem vazne blbecek.

Michal017

21
2017-07-23 00:50:17

Stále si tady někdo myslí, že je Neymar nahraditelný? Úžasný presink a agresivní hra, to přesně potřebujeme.

5
2017-07-23 00:52:56

dost mi pripomina ronalda v man utd a ten MESSIHO priamy kop škodaaa to bolo dosť tesne

Kapo614

16
2017-07-23 00:53:17

Kde su ti "fanusici" co povedali aby za 220 milionov odisiel?

2017-07-23 00:55:20

Ney by urcite odist nemal ... mali by sme ho udrzat za kazdu cenu je to hrac ktory onedlho vyhra zlatu loptu

barcelonista29

10
2017-07-23 01:04:20

Ak chce Neymar vážne odísť, nemá zmysel ho držať na silu.

emiliano

5
2017-07-23 08:47:45

Kapo614 nepochopil si.Nik nehovorí, že Ney nie je super špička.Existuje aj spôsob, ako ho udržať - peniaze, aké mu núka PSG, objavila sa suma 50 M ročne, čo nemá ani Leo.Tu je problém, nemáme na to.

Danny

7
2017-07-23 00:54:22

Najvyraznejsi hrac jednoznacne ney ... dufam ze nepojds prec pretoze na lavu stranu uz takehoto kvalitneho hraca ktory ma.pred sebou najlepsie futbalove eoky nenajdeme ...

Neyoo

6
2017-07-23 00:54:40

Neymar je až moc namotivovany..až si nie som istá či je to dobre alebo zle. Snaď to nie je naozaj "na rozlučku" a ešte aby dal najavo že je fakt nenahraditeľny. Inak prvy polčas na urovni :)

2017-07-23 01:01:03

Pekná svižná hra, výborný presing, spolupráca Messi-Neymar, konečne aj efektivita Brazílčana, menšie okienka v obrane, zatiaľ paráda. :-)

el_dominiko

7
2017-07-23 01:07:15

Semedo s 12, žeby to znamenalo Rafinhov odchod ???

el_dominiko

10
2017-07-23 01:18:13

Tie brady sú teraz nejak populárne. :) Aj ja by som si nechal, len škoda, že tak ešte nezarastám :D

el_dominiko

9
2017-07-23 01:28:02

Bolo Oreo: Umtiti-Chiellini-Marlon :) Len škoda, že to skončilo gólom.

2017-07-23 01:40:36

Neymar a Messi mali hrať zvlášť aby sme oba polčasy mali niekoho kto ťahá dopredu... takto je to odveci

2017-07-23 01:57:54

Denis mal pekné chvíle, dúfam že dostane viac minút túto sezónu.

2017-07-23 02:02:37

Dúfam že to čo sa deje okolo Neymara je len marketingový ťah aby sa toto leto hovorilo iba o Neymarovi ,aby na tom zarobili obe strany...

6
2017-07-23 02:29:14

3goly za 18minut :D

cipi

5
2017-07-23 06:56:51

videl som len prvy polcas ako hral nelson?

Marian

2
2017-07-23 09:39:49

V 6 min zostrihu z tohto zápasu prehral Semedo všetky súboje vrátane gólovej hlavičky Chieliniho.Zápas som ale nevidel, takže nebudem ho súdiť.

Dr-QQ

4
2017-07-23 10:10:35

Ešte nevie, čo a ako si môže dovolilť, hral so svojimi spoluhráčmi prvý zápas. Pri góle Chielliniho boli iní hráči, Marlon a Umtiti.

Jhonys

3
2017-07-23 10:42:07

Tak to je viděl nějaký divný sestřih, protože u Chielliniho ani nebyl... :) Semedo celkově nijak nezklamal.