V prvom prípravnom zápase na novú sezónu sa Barcelona radovala z víťazstva 2:1 nad Juventusom. Dvakrát sa presadil Neymar, keď hlavne jeho druhý gól stál za to.

V ďalšom stretnutí v rámci prípravy si to Katalánci rozdajú s Manchesterom United! Budú sa radovať opäť? Červení diabli na International Champions Cupe doteraz zdolali svojho mestského rivala City a s Realom uspeli v penaltovej dráme. Ako dopadne ďalšie prestížne meranie síl? Sledujte ho naživo na TV Tipsport!

Najširšia tipérska komunita má o výsledku jasno, pretože až 79 % jej členov očakáva výhru Messiho a spol. v kurze 1,87! MEDBET tiež tipuje jednotku, ale kurzovú hodnotu si navýšil gólom na každej strane (3,10). „Podľa mňa tento zápas Barca zvládne, je podstatne lepšia na lopte a United bude robiť problémy s vysokým pressingom. Keďže ide o priateľský súboj, myslím si, že Manchester sa minimálne raz presadí,“ zanalyzoval. Súhlasíte?

Najväčšia tipérska komunita ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať! Máte svoje výbery? Zaregistrujte sa a užívajte si všetky dostupné príležitosti najširšej komunity tipérov so vstupným bonusom 999 EUR!

zdroj: tipsport.sk

Roman7

7
2017-07-26 16:34:51

v dnesnom zapase in neverim a nie je to koli kvalite je to preto ze united su v uplne inom stadiu pripravy a uplne inak kondicne pripraveny keby mali rovnaky rovnaky straveny cas na pripravu tak urcite barcelona ale united zacina liga vzdy skortakze anglicke timy vzdy zacinaju pripravu skor to je vsetko

barcelonista29

5
2017-07-26 16:52:12

United nehrali nič extra. Chvíľkami bola C zostava Realu lepšia ako A zostava United. Určite v noci je šanca a hlavne ak budeme hrať ako prvý polčas proti Juve. Tipujem 3:2/2:1 pre nás.

WR10

4
2017-07-26 17:28:36

To je zaujímavé, že každý spomenie druhý polčas, ale to, že v prvom polčase A Realu ani nevystrelilo proti B United nespomenie nikto. Ale každopádne s tým, že United nehrajú nič extra súhlasím a myslím, že vyhráme - Messi s Neymarom by mali ich slabú obranu roztrhať.

3
2017-07-26 18:30:05

WR10: máš pravdu. Prvý polčas hral Real úplne nulovo a United s B išli slušne. Ale ja som ten koment zameral na tú slabšiu stránku z ich zápasu.

WR10

3
2017-07-26 18:42:54

Mourinho sa vyjadril, že hráči stratili motiváciu proti mladým, ale to bola minimálne z polovice výhovorka...nech je to ako chce, možno by nebolo od veci sa pred zápasom dohodnúť na približných zostavách, aby sa nestalo, že polovicu zápasu hraje A proti B a druhý polčas naopak...bolo by to lepšie aj pre divákov.