vs. Espanyol
o 1d 14h 38min
ČLÁNOK
článok

VIDEO: Do klubu sa vrátili ďalší hráči

17:37, 11. 10. 2017, Lukas KLUB

Tréner Ernesto Valverde postupne získava ďalších reprezentantov, ktorí sa vracajú od reprezentácií späť do metropoly Katalánska. Dnes v Ciutat Esportiva trénovali už aj Rakitič, Alba a Busquets.

Pridali sa tak k Piquému a Ter Stegenovi, ktorí sa k mužstvu pripojili ešte včera. Stojí za zmienku, že Busquets dnes trénoval iba individuálne. S mužstvom za to trénovali Morer, Santi Bueno a Moises z rezervy a brankár Juvenilu A Iñaki Peña.

Treba poznamenať, že Andrés Iniesta dnes počas tréningu absolvoval špeciálne cvičenia, keďže si počas zápasu proti Las Palmas na Camp Nou natiahol hamstring v ľavej nohe. Postupne sa však uzdravuje.

Už v najbližšiu sobotu Barcelona narazí na Atlético Madrid. Zápas sa odohrá na výjazde na Wanda Metropolitano a o 4 dni neskôr Barcu čaká Liga Majstrov a zápas proti Olympiakosu na Camp Nou.

zdroj: fcbarcelona.com
foto: fcbarcelona.com

© 2010, Autorské práva ForcaBarca.sk. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu je výslovne zakázané.
Diskusia
22:52 11.10.2017 ∙ SamSon
- 2 +

hor sa na Atletico!

14:13 12.10.2017 ∙ dinste
- -1 +

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace
http://ponetes.blogspot.c

Ak chceš pridať komentár musíš sa registrovať
Alebo môžeš použiť Facebook login