Drahí culés, Vianoce sú tu tento rok o deň skôr a po dnešnom El Clásicu, ktoré sa odohralo v tak trochu netradičnom čase, sme dostali i prvý nádherný darček. Aj napriek nie úplne presvedčivom prvom polčase, v ktorom domáci Madridčania zverencov Ernesta Valverdeho viackrát zatlačili, sa napokon radovať môžeme z nádherného triumfu pomerom 0:3.

Zdroj: forcabarca.sk

Fazy

0
2018-01-02 10:19:49

Že vraj nie presvedčivý výkon v prvom polčase. Valverde akoby bol vedel, že Real vyrukuje s osôbkou na Lea a s vysokým napádaním našich hráčov. Bolo však jasné, že ak to v prvom polčase udržíme bez inkasovaného gólu, túto taktiku hráči Realu nemôžu vydržať počas celeého zápasu. A tak to aj bolo. V druhom polčase sme ich fyzicky a hlavne takticky absolútne zmietli. Mohli sme im dať ešte viac, lebo šance na to boli, ale musím povedať, že aj Real mal niekoľko 100% šancí, ale Ter Stegen, tak to je doslova neprestrelná hrdba v bránke. To čo predviedol pri šanciach Ronalda, Ramosa a Belea, tak to boli zákroky parexcelance. Naše víťazstvo je viac ako zaslúžené. Myslím si, že ak takto to pôjde ďalej, môže sa stať, že titul získame bez jedinej prehry a to by bola čerešnička na dorte.