vs. Espanyol
o 1d 14h 40min
ČLÁNOK
článok

Barca 5:0 Celta Vigo: Reakcie hráčov

10:09, 12. 1. 2018, ForzeVilla ROZHOVORY

Po včerajšom úžasnom víťazstve a postupe cez Celtu Vigo sa ku mikrofónu postavila dvojica Alba-Iniesta, ktorá vyjadrila svoje pocity zo zápasu a postupu do ďalšieho kola Copa Del Rey.

Jordi Alba

"Bol to dôležitý zápas. V prvom stretnutí sme remizovali 1:1 a to bolo trošku nebezpečné. Hrali sme dobre, rýchlo sa nám podarilo streliť dva góly. Nemôžem však s určitosťou povedať, či to bol náš najlepší zápas. Prvý polčas bol určite skvelý. Sme v dobrej forme a spokojní s výsledkom."

"Mať Messiho v tíme je luxus. Pre mňa je fenomenálny. Stále sa na ihrisku snažíme hľadať a dúfame, že sa nám obom podarí skórovať tak ako teraz. Messi je najlepší v histórii. Je najlepším na svete a pred všetkými ostatnými má neuveriteľnú výhodu. Musíme si to užívať a dúfať, že s nami ešte dlho ostane. Tento zápas presne potvrdil, prečo je najlepším hráčom na svete."

Andrés Iniesta

28 zápasov bez porážky: "Neviem, či už sa nám to niekedy podarilo. Musel by som zaloviť v pamäti. Udržiava nás to však vysoko, čo sa týka súťaží. Každý zápas má však svoj vlastný priebeh."

Real Madrid: "Všetci oponenti si zaslúžia náš rešpekt. Niekedy vám dokáže aj malý tím pekne skomplikovať život."


Coutinho: "Stále hovorím, že Barcelona musí hrať čo najlepšie. Coutinho je jedným z najlepších, úžasný talent, ktorý k nám prišiel napredovať a rásť. V mojom veku 33 rokov si ale nemyslím, že by ma prišiel nahradiť. Coutinho sa pridal k tímu a ja dúfam, že sa nám podarí dosiahnuť naše ciele."

Súťaživosť: "Coutinhov príchod ma nijak neovplyvňuje. Je mojim priateľom. Čo je dobré pre klub je dobré pre všetkých. Tréner sa bude musieť rozhodnúť, kto bude hrať. Cítim sa dobre, hrávam. Coutinho bude jedným z najlepších hráčov, nič zvláštne medzi nami nie je."

Cena Coutinha: "Je jedným z najlepších na svojej pozícii, páči sa nám jeho herný profil. Je rýchly, talentovaný, vie hrať oboma nohami. U nás má skvelé prostredie na rozvoj. Cena sa odvíja od trhu, no čo je najdôležitejšie, konečne je našim hráčom."

Adaptácia Coutinha: "Keď teraz máme ďalšieho takého skvelého hráča, každý môže hrávať, lebo každý má svoju kvalitu."

Copa: "Je nás viac ako 20, no kouč rozhoduje. Zápasov je dosť pre všetkých. Najdôležitejšou vecou je to, aby mal každý svoj rytmus."

zdroj: fcbarca.com

© 2010, Autorské práva ForcaBarca.sk. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu je výslovne zakázané.
Diskusia
10:26 12.1.2018 ∙ BarcaPB
- 33 + top komentár hviezda

Ak bude dembele hrať aspon 90% z neymara a coutinho bude mať formu naďalej a zaroveň sa vrati umtiti a budu makať každy zápas s rešpektom aj voči poslednemu tímu tabulky ,tak sa neobavam ani chelsea ;-)

10:27 12.1.2018 ∙ bruno1
- 16 +

Je dembele fit? Vcera sa divno drzal za nohu

10:31 12.1.2018 ∙ Invencible
- 17 +

Tréner povedal že mu nič nieje...

12:59 12.1.2018 ∙ GabrielSVK
- -3 +

Určite bude ok. Však Valverde mu to kus pofúka a zniva bude po trávniku behať ako gazela :)

11:00 12.1.2018 ∙ Samm33
- 12 +

Podľa mna to jeho zranenie proti Getafe je náročné hlavne na psychiku :/ strach z toho, že sa mu to o5 vráti, je nepríjemný faktor :/

11:04 12.1.2018 ∙ bruno1
- 18 +

On to stehno citil tyzden pred zranenim. Dufam ze opat nezatlka a radsej povie ze nie je fit

12:59 12.1.2018 ∙ Grent
- 1 +

tyzden pred? to niekde pisali ci nejaky rozhovor s nim?

13:38 12.1.2018 ∙ Rasto
- 9 +

Jordi o Leovi: Tento zápas presne potvrdil, prečo je najlepším hráčom na svete." K tomu niet čo dodať, však pán CR7?

Ak chceš pridať komentár musíš sa registrovať
Alebo môžeš použiť Facebook login