Ousmane Dembélé na začiatku sezóny 2018/2018 žiari. A to až tak, že je najrozhodujúcejším hráčom z celej Barcelony. Jeho góly mužstvu zabezpečili už 5 ligových bodov.

Francúzsky útočník počas víkendu rozhodol o tom, že Katalánci si z Estadio Anoeta odviezli plný počet bodov. Pritom ide o nesmierne ťažkého súpera a Blaugranas do polčasu prehrávali 1:0. Neskôr však vyrovnal práve Dembélé a o 3 minúty neskôr sa o víťazstvo svojho tímu postaral jeho kolega z útoku - Luis Suarez. V zápase proti Realu Valladolid Dembélé využil prihrávku od Sergiho Roberta a rozhodol o tesnom víťazstve Barcelony v pomere 1:0. Katalánsky denník Sport uvádza, že Dembélé Barcelone zabezpečil 5 ligových bodov.

Zabudnúť nemôžeme ani na gól do siete SD Huesca. Spomínaný zápas sa však skončil výsledkom 8:2 a tak Francúzov gól nemožno označiť za rozhodujúci. Ak sa pozrieme na poslednú formu mladíka aj v spojení s uplynulou sezónou, culés sa určite potešia. Dembélé totiž v posledných 16 zápasoch, v ktorých nastúpil od prvej minúty, mal prsty v 13 góloch tímu - 8 strelil a na ďalších 5 prihral.

zdroj: sport.es

Milan87

25
2018-09-16 19:37:49

Prvý dal luis až druhý dembelé.mne to robi 6 bodov. V druhém kole 3 a vo stvrtom taktiež 3