Reprezentácia Argentíny už aj s Messim v zostave vo včerajšom zápase na Wanda Metropolitano proti Venezuele ťahala za kratší koniec, keď prehrala 1:3. Messi si v zápase navyše poranil slabiny.

Lionel Messi odohrá počas tejto reprezentačnej prestávky len jeden zápas. Proti Maroku z dôvodu poranenia slabín s určitosťou nenastúpi. Rozsah poranenia a dĺžka rekonvalescencie nie je zatiaľ známa. Hviezda Albicelestes sa vracia naspať do Barcelony, aby sa podrobila vyšetreniam. Následne bude jasné či a koľko zápasov vynechá na klubovej úrovni.

Včerajší zápas sa však už od začiatku vyvíjal v neprospech Argentíny, keď prehrávala už o 5. minúty gólom Mercada. Argentína následne opäť čakala na Messiho a Venezuela tak mohla kontrolovať hru. Do polčasu zvyšoval na rozdiel dvoch gólov pre Venezuelu Murillo.

Po polčase sa objavili zmeny a Messimu sa podarilo vypracovať aspoň jeden gól pre svoj tím. Akciu zakončil Lautaro Martínez. Nič to však na zápase nezmenilo, pretože o niečo neskôr, v 75. minúte, pridal tretí gól Venezuly Josef Martínez.

zdroj: sport.es as.com

Fishinko

35
2019-03-23 07:49:14

Presne taketo spravy sme potrebovali pocut.. zakazal bych tieto repre prestavky cez sezonu

vondeylen

18
2019-03-23 07:57:50

Skoda veľká,že som sa nemýlil....Barca má tým pádom problém....Messinko,držíme palce!

Nitram

18
2019-03-23 08:20:00

Zápas som pozeral. Od detstva som fanúšikom Argentíny, ale táto Argentína je asi najslabšia v svojej histórii. Ani jeden futbalový génius nič nezmôže, keď má okolo seba drevá. Bez Messiho by nevymysleli, neurobili nič, niektorí hráči nedokázali prihrať na pár metrov, spracovať loptu a v tom juhoameričania vždy vynikali. Aj tá zostava, neznámi hráči, Argentína má určite kvalitnejších hráčov... Dúfam, že to tréner vidí... A Messiho zranenie? Dúfam, že to nič nebude, zápas dohral, potrebuje pár dní oddych a bude fit!

pedo

13
2019-03-23 09:28:28

Presne to som chcel napísať aj ja. Messi by sa mal na to vy....Veď nemá s kým si prihrať ani naraziť loptu, len sa pri takých drevách strápňuje a vôbec mu to nepridá na jeho reputácii. Jeho neprajníci budú zase vyťahovať argumenty, že v repre nehrá nič.

Dr-QQ

10
2019-03-23 09:11:09

Zápas som pozeral a neviem o tom, že by si Mercado dal vlastný prvý gól. Bol to totiž Rondón, asi zaúradoval internetový škriatok. :-)

Pader

12
2019-03-23 10:09:52

Super presne toto sme potrebovali mať zreneného Messiho, Suáreza aj Demba...

Roman7

2
2019-03-23 10:27:48

jebnuta argentina messi s nou nikdy nic nevyhra tam absolutne nemaju obranu ani brankara zaloha slabucka nemal sa tam vobec trepat

FCBarcelona2018

5
2019-03-23 11:04:30

No už len toto nám chýbalo. Teraz som veľmi zvedavý akého rozsahu je zranenie a na ako dlho bude Messi mimo hry. Veľmi dobré vyhliadky pred nasledujúcimi dôležitými zápasmi. Messi, Suárez a Dembelé zranení. Veď mi teraz vlastne nemáme útok. No pekne ďakujem. Na hovno šiel Messi hrať ten priateľský zápas. Vedenie Barce mu nemalo dať povolenie ísť na tento repre zraz. Rovnako to robia v hokejovej NHL, kde nepúšťajú svojich dôležitých hráčov na MS a OH pre nebezpečenstvo zranenia. A Barca teraz na to doplatí. Nepochopiteľné.