La Resistencia je populárny program v Španielsku, ktorý sa zvyčajne nahráva v Teatro Arlequin. La Caja Mágica je zas primárne tenisová hala v Madride. Dvojica častí spomínaného programu sa však nahrávala v tenisovej hale - s Gerardom Piquém, ktorého firma Kosmos organizuje Davis Cup.

Časti La Resistencia sa v utorok a v stredu nahrávali nezvyčajne v La Caja Mágica v Madride a s Piquém ako hlavným hosťom pred 3 000 divákmi. Lístky sa pritom vypredali bleskurýchlo.

Moderátor programu sa Piquého pýtal na rôzne veci. Dozvedeli sme sa napríklad takúto zaujímavosť: "Mal som jeho číslo, ale neviem, či si ho náhodou nezmenil," uviedol Piqué, že mal a aj telefonoval s prezidentom Realu Madrid Florentinom Perezom: "Nehovorili sme však o futbale. Takisto to nebolo o biznise, išlo o niečo osobné," povedal.

David Broncano však Piquého zaklincoval s otázkou, čo si Ansu Fati v klubových zariadeniach dáva na raňajky: "Ako to ja mám vedieť," smial sa Piqué počas relácie Movistar+. "Cereálie s mliekom, čo ja viem. Nikdy som nerozmýšľal o tom, čo Ansu Fati raňajkuje," dodal.

Broncano sa Piquého opýtal aj to, či 17-ročný útočník chodieva na tréningy žltým školským autobusom, na čo mu obranca Barcelony odpovedal, že ho vozieva jeho otec. Podobne ako Jordiho Albu vozí jeho otec či brat, nakoľko ľavý obranca Barcelona nemá vodičský preukaz.

zdroj: marca.com
foto: marca.com

Milan87

7
2019-11-14 20:13:57

Pique je velký sympos a na jaře bude hrát zase ako vyměněny

airman

-4
2019-11-14 22:12:05

Tenis ? :D

Malloy

0
2019-11-15 12:41:24

Pique je riadny frajerik taky biznis rozbehol že ďalšie 3 jeho generácie sú zabezpečené :D

Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.